Wpis z mikrobloga

Słuchajcie lepiej nie kierujcie się Tinderem, bo ogólnie na siłowni mam kilka trenerek No i dziś zobaczyłem ja na instagramie i mają przeciętnych facetów a jedna to takie brzydala masakra a ona nawet ładna.

Ta jedna jest 6/10 a jej facet to #!$%@? 2/10 max taki krzywy ryj i brali ślub niedawno.

Problem jest taki, że te normalne dziewczyny nie wymagające Chada już są w związku a te rozpieszczone mają takie wymagania.

W ogóle wykop mi zrył banie i zawsze sobie myśle ona pewnie ma Chada potem patrze a tu taki brzydal xD

Także lepiej nie brać na poważnie wykopu, bo się można załamać a rzeczywistość jest inna wystarczy wyjść do ludzi.

#przegryw #rozowepaski #zwiazki #tinder #badoo #p0lka #blackpill
  • 21
@Kodzirasek: @konopiapolska:

Precyzujcie swoje wypowiedzi.Atrakcyjnosc u mężczyzn to nie tylko morda a prawie na równi jest wzrost czy tzw frame czyli szkielet i mięśnie.
Chodzi o dyformizm płciowy,chłop ma wyglądać przede wszystkim wyglądać dominująco.
Pisząc że ktoś brzydki dajecie za mało informacji do przeanalizowania danego przypadku.
@Kodzirasek: Te wszystkie normalne dziewczyny już dawno są pozajmowane. Za każdym razem jak spotykałem wygadaną, inteligentną i ciekawą dziewczynę to po chwili rozmowy okazywało się że jest już zajęta. Na tinderze siedzi głównie odpad, chociaż czasem można tam też znaleźć kogoś ciekawego, ale to jak szukanie igły w stogu siana.