Wpis z mikrobloga

ale tutaj dużo jadu
jak tylko napisze o poprawianiu swoich wad typu zakolactwo to ludzie z tagu zaraz piszą ,,a po co ci to id.''
po co? niektóre moje wady takie jak zakola w wieku 23 lat lub odstające uszy sprawiają, że czuję się jak śmieć i to nie tylko przy różowych, ale we wszystkich sytuacjach społecznych
kobieta jak chce sobie wypchać cyce silikonem to wszyscy mówią jej GO GO GIRL
facet jak chce lekko oszukać przy swojej genetyce to ludzie nabierają #!$%@? i go stygmatyzują z tego powodu

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #looksmaxing
c.....w - ale tutaj dużo jadu
jak tylko napisze o poprawianiu swoich wad typu zakola...

źródło: comment_1636395285CjYb3onDsl61U4n8HUE8DQ.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: a czemu się przejmujesz że ktoś uważa to za bzdurę? wiadomo, że wynika to głównie z braku kasy i wyparcia. To tak jakbyś przejmował się zdaniem bezdomnego co krytykuje twój samochód
  • Odpowiedz
@maxiek: Nie no, tak po prostu nazwałem się zakolak. Leci mi ostro już wszystko - duże zakola, przerzedzona wyraźnie góra, na czubku gniazdo. Jeszcze rok max 2 i bede musiał golić się na łyso.
Finasterydu nie mogę brać bo mam zbyt poważne skutki uboczne na tle seksualnym. Brałem kilka miesięcy i byłem impotentem a sperma jak woda z kranu
  • Odpowiedz
to przewalone z tymi ubokami, ja dopiero drugi dzień biorę to zobaczymy jak to będzie ale mam nadzieję że będzie git, po jakim czasie od zaprzestania brania fina sprawy seksualnbe wrocily do normy?
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow:
IMO nie patrz na to. To, co nie jest ryzykowne dla zdrowia i życia, a poprawi Twój komfort psychiczny jest okej. Byleby mieć na to środki.

Ja jakbym miała odstające uszy, to bym je skorygowała i tyle. Życie masz tutaj jedno.
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: No i teraz rucha Megan Fox. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Super ma efekt, w życiu bym nie pomyślał, że po przeszczepie jest.

Ty ekspert jesteś to może coś doradzisz. Słyszałem że lekarze odradzają przeszczepy przed 30 setką, żeby się przekonać jak rzeczywiście rozwija się łysienie. Ja i tak nie mam zamiaru wcześniej niż za 5 lat o póki co NW2 ale wiem że będzie gorzej bo
  • Odpowiedz