Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi dlaczego imigranci będąc kilkaset metrów od legalnego przejścia granicznego w Kuźnicy, gdzie mogą złożyć wniosek o azyl, wchodzą do lasu by próbować szturmem pokonać zasieki i kordony uzbrojonych strażników granicznych? O co tu chodzi?
#bialorus #polska #imigranci #strazgraniczna
#imigranci
M.....k - Wytłumaczcie mi dlaczego imigranci będąc kilkaset metrów od legalnego przej...

źródło: comment_1636361628ro6THuHELVPzJ4aaWcVpx1.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xGreatx: I gdzie tu masz dowód, że oni specjalnie w lasach siedzą, bo tak im łatwiej się dostać do Niemiec, oraz że robią to z własnej woli, a nie zostali zmanipulowani przez białoruskich przemytników? Bo nawet w tym artykule jest to napisane:

The German government believes Belarus is to blame for the developing situation. This is "a state-organized, or at least state-supported, smuggling activity" by the Belarusian government, Seehofer said.
  • Odpowiedz
kilkaset metrów od legalnego przejścia granicznego w Kuźnicy, gdzie mogą złożyć wniosek o azyl, wchodzą do lasu by próbować szturmem pokonać zasieki


@Mam-na-imie-Porucznik: Bo polscy pogranicznicy nie przyjmują od nich wniosków o azyl. To samy było 2-3 lata temu z Czeczenami, mieszkali w obozach pod granicą bo nikt nie chciał papierów od nich odbierać
  • Odpowiedz
@galonim: nie chce mi się w to wierzyć. Oni mają włączone kamery, wszystko relacjonują na żywo s to co nie idzie na żywo to wysyłają sobie na Instagramy czy inne Snapchaty więc gdyby taka sytuacja miała miejsce to kręciliby aferę
  • Odpowiedz