Wpis z mikrobloga

Jak podeszliście do pisania swojej inżynierki (zakładając, że wybraliście appkę/system/program/whatever) ?

Moja appka na inż była napisana:

  • Po łebkach, byle zaliczyć 75.5% (80)
  • Porządnie, sporo się nauczyłem/łam 24.5% (26)

Oddanych głosów: 106

  • 9
@vincentooo: Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć że warto wyluzować przy tych pracach inżynierskich czy magisterskich jeśli nie planujesz zostać na uczelni, a skupić się na czymś konkretnym i w tym obszarze poszukać fajnych praktyk, ewentualnie już pracy :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d1no: już od dawna pracuje :D ale zastanawiam się, czy nie wykorzystać tego czasu na poznanie czegoś nowego, czego nie używam w pracy, a na co nie chce mi się znaleźć czasu poza pracą i uczelnią
@vincentooo: spoko rozumiem, ale wciąż wydaje mi się, że jeśli chcesz sobie coś poznać to lepiej wieczorem hobbistycznie, bez opisywania tego w pracy, zabawy z promotorami itd. anyway, powodzenia w decyzji :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d1no: danke za poradę. Zawsze hobbystyczny projekt można użyć jako pracę na uczelnie - trzeba tylko (lub aż) dorobić dokumentację. Ale dzięki, widzę że jeśli w końcu uznam, że nie mam siły na szarpaninę to nie jest to moje wyjątkowe lenistwo, a raczej normalna sprawa