Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@TenXen47: bo chodzi wyłącznie o pozory, a w razie gdyby taka konserwa sama potrzebowała aborcji, to ja zrobi nie przejmując się prawem.

To jest proste rozumienie - aborcja bad, a pistolet to wolność. A to co jest bad to musi być zakazane i tyle.
  • Odpowiedz
@TenXen47: o zmniejszeniu nie ma sensu dyskutować bo i tak zanegujesz każdą statystykę dotyczącą aborcji jako zakłamaną ¯\_(ツ)_/¯

A co do broni to jest to po prostu posiadanie narzędzia, nie jest nacechowane w żaden sposób i zakaz jest nieuczciwy intelektualnie. Na szczęście w Polsce nikt nie ciągnie tej argumentacji do oczywistego końca i nie postuluje zakazu posiadania noży czy innych niebezpiecznych przedmiotów.
  • Odpowiedz
@Zendemion:

zmniejszeniu nie ma sensu dyskutować bo i tak zanegujesz każdą statystykę dotyczącą aborcji jako zakłamaną


O ciekawe jaką? Że w Polsce się po 2 aborcje robi? Może po prostu pokażesz jak bardzo wzrosła dzietnosc po zakazu jej w
  • Odpowiedz
@TenXen47: aborcja to kropla w morzu jeśli chodzi o dzietność. Jeśli ktoś twierdził że jej zakaz ma na celu poprawić dzietność to kłamał

Które przez tysiące lat było udoskonalane w jednym celu: jak najefektywniej zabijać. Czy to ludzi czy zwierzęta.


@TenXen47: ciężarówki też są całkiem skuteczne jak pokazali nam na zachodzie a nikt ich nie zabrania
  • Odpowiedz
O brawo. A wiesz czemu? Bo i tak jest regularnie robiona.


@TenXen47: nie, bo 1000 aborcji rocznie do 300000 urodzeń rocznie to jak już napisałem kropla w morzu

I przy okazji na co dzień niezbędne dla absolutnie każdego, w przeciwieństwie do broni.


@TenXen47: teraz będziesz decydował co jest ludziom potrzebne? Wolnościowo, nie powiem
  • Odpowiedz
@Zendemion:

nie, bo 1000 aborcji rocznie do 300000 urodzeń rocznie to jak już napisałem kropla w morzu


Nie, w polsce robi się nielegalnie kilkadziesiąt tysięcy aborcji rocznie. I to nie jest kropla w morzu. Nie wpływa bo i tak są
  • Odpowiedz
@Zendemion:

teraz będziesz decydował co jest ludziom potrzebne? Wolnościowo, nie powiem


Czyli negujesz fakt, że ciężarówki są ludziom dużo bardziej potrzebne w życiu codziennym niż b--ń?
  • Odpowiedz
@rwL_: nie, neguję że to jak bardzo przedmiot jest potrzebny jest jakimkolwiek argumentem w kierunku zakazania jego posiadania. Nie musisz mi tłumaczyć jak działa ciężarówka
  • Odpowiedz
@Zendemion: Tyle, że nikt tego przedmiotu nie chce zakazywać ze względu na zapotrzebowanie, a zastosowanie. Ciężarówka służy głównie do transportu, a b--ń do zabijania.
  • Odpowiedz