Wpis z mikrobloga

@Tony94: @malani: Panowie sprawdźcie dokładnie, bo ceneo wrzuca damską wersję do wyceny, obecnie poniżej 700zł to lata amouage beach hut ale damski tester. Chętnie upoluję poniżej 700zł, ale te czasy już nie wrócą.
@Hydrant667: tylko, że nie mówię o testerze, a pełnoprawnym produkcie, poza tym mówię o perfumach z pewnego źródła, nie z allegro, na którym nigdy w życiu nie kupiłbym perfum, no chyba, że z oficjalnego konta sklepu notino lub porównywalnego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tom1988: XDDD #!$%@? dobrze że ludzie mogą komentować te posty i jest szansa że nikt się nie natnie na takich biznesmenów jak Ty. Cena rynkowa dobre sobie, albo czekają aż na rynku będą braki i wtedy " zobaczcie, na necie nie ma taniej" albo odwołają się do douglasow/syfor czy innych #!$%@? drogich sklepów i tym argumentują zajebistosc swojej oferty i liczą że ktoś się nabierze xD
PS. Kupiłem w życiu 4
@Szymek7257: No proszę Cię (specjalnie z Dużej).
Nie wiesz za jaką cenę kupiłem, bo równie dobrze mógłbym kupić za 1400zł w notino. Nie jest dla mnie szansą biznesową zarobienie 100-200zł, bo gdyby tak było to kupiłbym tych flakonów przynajmniej 20, ale nigdy bym tego nie zrobił, jak pewnie nigdy nie mógłbym takich ilości za niską cenę kupić. Zaproponowałem cenę z możliwością negocjacji nie mając pojęcia o obecnych promocjach i kuluarowych cenach,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tom1988: dzięki za kulturę. Piszesz o cenie rynkowej, a to za ile kupiłeś to inna bajka, ja ostatnio kupiłem iPhone 4 za 10tys zl chce ktoś odkupić za 5tys zl? Na rynku już nie dostaniesz. Z zaufanego źródła A nie jakies uzywki z allegro czy oelyxa. Może to tylko zbieg okoliczności ale Twój wpis poprostu smierdzial byznesmenem rodem z perfumowych swirow