Wpis z mikrobloga

Jeszcze dzisiaj pobrałem sobie CS 1.6 i normalnie muszę ale to muszę napisać i wylać z siebie całą frustrację i napisać, że nigdy nie grałem w #!$%@? głupszą i bardziej bezsensowną grę generalnie zagrałem chyba 15 rund na serwerze "klasycznym" na mapie de dust 2 i jezus maria nie wiem jak opisać to co się działo. Już samo chodzenie w tym czymś sprawiało, że rozsierdzony wgniatałem klawisze do klawiatury, postacie w tym gównie biegając za każdym razem skacząc muszą się od tak zatrzymać
Bronie z wyglądu w tym gównie są nawet okej, widzę dbałość o detale jak przesuwająca się komora nabojowa w karabinie automatycznym ale już samego strzelania nie jestem w stanie zdzierżyć. Gdybyś nałożył na lufę karabinu kątomierz to kule wylatują pod kontem 30 stopni i ni #!$%@? nie trafisz w przeciwnika choćby stał metr od ciebie. A nie, jednak trafisz ale jednym strzałem wywalając całą serię 15 strzałów trafi jeden albo drugi i nie w korpus albo głowę tylko w ramie bo dlaczego by nie. Zasięg jaki posiadają bronie to wyjątkowo kiepski żart ponieważ jest on niewspółmierny z tym, jak pociski wylatują a rozchodzą się na wszelkie możliwe strony, jak już wspominałem.
Granat albo imitacja granatu bo przypomina to co najwyżej puszkę wybucha po zetknięciu z ciałem - R E A L I Z M.

Nie jestem w stanie napisać więcej, nigdy nie grałem w większy syf niż ta gra, to typowy stary syf kochany z powodu nostalgii, nie wiadomo jak by beznadziejny by był.
#cs16 #gownowpis #gorzkiezale #zalesie
  • 5