Wpis z mikrobloga

Nie próbowałes z dziewczynami?


Jak odkryłeś ze jesteś homo?

1&2. Próbowałem jak byłem w gimbazjum :) Wtedy z dziewczynami nie wychodziło więc spróbowałem z facetem i tak już zostało.


http://www.wykop.pl/link/1707190/ama-homoseksualista-po-5-letnim-zwiazku/#comment-17933096

Moim skromnym zdaniem jest to głowna przyczyna homofilii (jakieś 99%), pozostałe 1% to róznego rodzaju choroby na tle psychicznym, chęć wyróżnienia się lub niska samoocena skutkująca potrzebą docenienia/dostrzeżenia przez społeczeństwo.

Oczywiście w następnej dekadzie te proporcje się zmienią, gdyż homopropaganda stara się ukształtować młodych ludzi na swoją podobiznę.

#homo #neuropa #lewactwo
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RageKage: Napisałem że pozostałe 1% to trzy różne rzeczy.

czyli homopropaganda wpłynie m.in. na wzrost zachorowalności na choroby psychiczne, spadek samooceny i wzrost chęci wyróżnienia się, tak?


Dojdzie jeszcze propagandowa "normalność".
  • Odpowiedz
To że dzieciom wpaja się, że parafilie seksualne są normalne, homofilię nazwali homoseksualizmem i jest normalny, niedługo z------a stanie się zooseksualizmem, a kto wie czy nekroseksualizm nie będzie trendy i homofil będzie brał za męża trupa.


@veego: Podaj przykład kraju gdzie akceptacja dla homoseksualizmu doprowadziła do akceptacji nekrofilii czy zoofilii. W 200 tys letniej historii nie powinno być trudne znalezienie takiego przykładu a jeżeli nie jesteś w stanie znaleźć to
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria: W 200tys. letniej historii nie było homoseksualizmu a homofilia - zboczenie, dewiacja. Dopiero niedawno lewactwo wymyśliło że to będzie normalne, więc nie ma żadnych przykładów, dopiero będą.
  • Odpowiedz
W 200tys. letniej historii nie było homoseksualizmu a homofilia - zboczenie


@veego: Jak dobrze, że poniższe słowa nie opisują starożytnej Grecji

Dorosły mężczyzna, w zależności od swoich preferencji seksualnych, mógł mieć pasywnego kochanka płci męskiej, pod warunkiem, że był on od niego młodszy i nie osiągnął dojrzałości społecznej. Wskazane było, aby ten starszy był też przewodnikiem duchowym i intelektualnym młodszego. Taki związek greckie poglądy pedagogiczne uważały nawet za bardzo wskazany
  • Odpowiedz
@Tamerlan: A to na wypoku tylko eksperci mogą wyrażać własne opinie, lub trzeba się na nich powoływać (szczególnie na tych od propagandy), nie wiedziałem że nie można wyrażać własnego zdania.
  • Odpowiedz
A to na wypoku tylko eksperci mogą wyrażać własne opinie, lub trzeba się na nich powoływać (szczególnie na tych od propagandy), nie wiedziałem że nie można wyrażać własnego zdania.


@veego: A czy ja piszę, że nie możesz? Pisz sobie głupot do woli. Ja tylko zauważyłem, że Twoje zdanie oderwane jest od rzeczywistości
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Nie sądzę że oderwane od rzeczywistości skoro masz potwierdzenie swojego kamrata w AMA, jak zwykle jak ktoś ma odmienne zdanie to od razu pisze głupoty, jest debilem oderwanym od rzeczywistości i takie tam argumenty z d--y, szkoda gadać.
  • Odpowiedz
Nie sądzę że oderwane od rzeczywistości skoro masz potwierdzenie swojego kamrata w AMA, jak zwykle jak ktoś ma odmienne zdanie to od razu pisze głupoty, jest debilem oderwanym od rzeczywistości i takie tam argumenty z d--y, szkoda gadać.


@veego: Jeśli ktoś wysnuwa ogólny wniosek na podstawie dowodu anegdotycznego, który w dodatku jest średnio wiarygodny to sam sobie wystawia laurkę. Piszesz o ogóle homo na podstawie jednego przypadku, który może nawet
  • Odpowiedz
I czego to dowodzi, że homofilia to nie dewiacja czy jak? Zboczenia były od zawsze, nie znaczy to że powinny być uznawane za wzór do naśladowania.


@veego: Kto uważa, że homoseksualizm to wzór to naśladowania? Owszem są osoby, które uważają, że to nic złego ale o orientacji jako wzorze do naśladowania jedynie słyszę z ust narodowców, mających ból d--y gdy widzą homosia :).
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria: Ja również nie mam nic przeciwko o ile dwoje ludzi się na to zgadza, mogą sobie nawet ręce obcinać jak ich to podnieca, ale wpajanie dzieciom że to jest coś normalnego jest chore i chorym pozostanie, niezależnie jak to będzie ktoś nazywał.
  • Odpowiedz
Piszę na podstawie moich spostrzeżeń, link nawinął się przypadkowo.


@veego: W zasadzie ten link to jedyne czym poparłeś swoje zdanie. Też mam znajomych homo, ale nie pokuszę się na jakąś odkrywczą tezę co do ich ogółu. Choć nikt ich nie molestował, więc chyba pada teza o pedofilii.
  • Odpowiedz