Wpis z mikrobloga

Szansa p0lki na to, że umrze podczas porodu: 0,00002137 %
Moja szansa na pochodzenie z patologicznej rodziny z matką alkoholiczką i ojcem po próbie samobójczej: 100 %
Moja szansa na to, że nie miałem normalnego dzieciństwa bo ciągle były awantury i przyjeżdżała policja: 100 %
Moja szansa na to, że przez patologiczny dom już w wieku 10 lat miałem tiki nerwowe i zaburzenia psychiczne: 100 %
Moja szansa na to, że sąsiedzi patrzyli na mnie spod byka jak dorastałem bo mieliśmy 3 sprawy w sądzie za zakłócanie ciszy: 100 %
Moja szansa na to, aby być o 10 cm niższym od swojego ojca i zacząć łysieć od niego 10 lat wcześniej: 100 %
Moja szansa na to, że ktoś kiedykolwiek się przejmie moim losem: 0 %

#przegryw #blackpill #p0lka #bekazrozowychpaskow
c.....w - Szansa p0lki na to, że umrze podczas porodu: 0,00002137 %
Moja szansa na p...

źródło: comment_16362266167Gw74IAXpwkuAyDuVVTr0M.jpg

Pobierz
  • 14
Moja szansa na pochodzenie z patologicznej rodziny z matką alkoholiczką i ojcem po próbie samobójczej


@chlopak_z_blokow: Co najmniej wysokie opodatkowanie alkoholu.
Prawica przeciw, lewica za.

Albo inaczej. Jaka jest szansa że będziesz z patologicznej rodziny rodząc się w kraju Skandynawskim, a jaka że będziesz z patologicznej rodziny rodząc się w USA?
To są kraje podobnej zamożności.
Żeby nie było rasizmów: masz gwarancję że rodzisz się w USA w białej rodzinie i
@M_xxx: Biznes nie padł przez pis xd nie mieszkam w PL tylko we Francji, ale chcę wrócić z emigracji.

Lewicowcy przekonali mnie do trapów dziewczyn z siusiakami mimo, że jak dorastałem to byłem homofobem bo pochodziłem z sebixowego otoczenia, ale do socjalizmu mnie nie przekonacie bo jestem typowym libkiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)