Wpis z mikrobloga

Tl;dr Wydajemy książkę o męskim stylu i w związku z tym organizujemy #rozdajo z pakietem książek o wartości 159 zł. Jeśli nie wierzysz w ślepy traf, możesz wesprzeć projekt tutaj: https://wspieram.to/4poryrokudandycore

Być może jesteś w gronie kilkunastu tysięcy wykopków, którzy, plusując rozdajo, docenili wydaną przez nas książkę „Męska szafa – Instrukcja Obsługi”, która pomogła już ponad 4000 Czytelników ogarnąć praktyczną i stylową męską garderobę.Jeśli tak, to bardzo dziękuję Ci za wsparcie. Jeśli nie, to zapraszam do zapoznania się z tematem, zwłaszcza w sytuacji gdy chcesz ogarnąć swoje ciuchy, by było dobrze bez nadmiernego fircykowania, albo znasz kogoś, komu przydałoby się to zrobić.

W grudniu tego roku planujemy wydać jej kontynuację pt.: „Męska Szafa na Cztery Pory Roku”, która będzie jej sezonowym uzupełnieniem, pozwalającym ogarnąć odpowiedni styl bez względu na warunki atmosferyczne. Bo idealna garderoba nie musi być super duża, by mieć odpowiedź na każdą okazję i warunki.

Tak jak za pierwszym razem, tak i teraz korzystamy z crowdfundingu i na nieco ponad tydzień przed końcem mamy już niemalże 80% celu, więc zostało naprawdę niewiele (òóˇ)

https://wspieram.to/4poryrokudandycore

Co czeka na posiadaczy obu wersji książki?

- 300 (sic!) gotowych zestawów na cztery pory roku, które zapewnią świetny styl niezależnie od pogody
- ponad 750 stron praktycznej wiedzy i stylowej inspiracji
- baza wyselekcjonowanych produktów podobnych do tych pokazanych w książce, które będziesz mógł kupić szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu;
- piękne wydania, które idealnie nadadzą się na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Zapraszam do udziału w rozdajo, w którym możecie wygrać świeżutkie, pięknie pachnące i stylowe książki – Podstawową Męską Szafę jak i 4 Pory Roku - wraz z dedykacją! Zaplusujcie lub skomentujcie, by dać sobie szansę ich wygrania.

Losowanie z użyciem #mirkolos odbędzie się w niedzielę 7.11.2021 r. o godzinie 20:00 Realizacja wygranej po wydruku, więc gdzieś około końca listopada / początku grudnia :)

A jeśli nie wierzycie w ślepy traf, możecie skorzystać z oferty wsparcia i przybliżyć nas do realizacji tego projektu! Szczególnie polecam opcję pakietu obu książek w cenie 139 zł (30 zł taniej), jak i „Męskiej Szafy – Instrukcji Obsługi” w najlepszej cenie ever, tj. 49 zł z wliczoną przesyłką. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie projektu: https://wspieram.to/4poryrokudandycore

W pierwszym komentarzu znajdziecie też link do darmowego fragmentu, który pozwoli ogarnąć jak wygląda wnętrze książki.

Dzięki za uwagę, powodzenia w losowaniu i jestem do dyspozycji w razie pytań czy wątpliwości

Pozdrawiam,
Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #ksiazki #zainteresowania #moda #klasycznaelegancja #ksiazki #czytajzwykopem
UszatyBloger - Tl;dr Wydajemy książkę o męskim stylu i w związku z tym organizujemy #...

źródło: comment_1636220260HCNmUfagHmro5XwYv03wCp.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@UszatyBloger:

Być może jesteś w gronie kilkunastu tysięcy wykopków, którzy docenili wydaną przez nas książkę „Męska szafa – Instrukcja Obsługi”, która pomogła już ponad 4000 Czytelników


Something is no yes ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UszatyBloger: śledzę na YouTubie, czasem staram się korzystać z rad, ale pojemność szafy nie pozwala rozwinąć skrzydeł :< niemniej jednak książkę chętnie bym przytulił ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Wsparłem już jakiś czas temu wasz nowy projekt, ale wpis zaplusowałem. ( ͡ ͜ʖ ͡) Róbcie dalej swoje, bo robicie to naprawdę dobrze! Jesteście naprawdę fajnym źródłem inspiracji.
  • Odpowiedz
@vectraB: Zawsze zbiórki mają największe przyrosty na początku i na końcu. Jestem raczej spokojny o to, że uda nam się zebrać wymagana kwotę, zwłaszcza, że wiele osób deklarowało, że czeka na październikową wypłatę :)
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: osobiście polecam książkę - jest pięknie wydana! Mam z dedykacją od autora :) Kolejna część będzie na pewno równie przydatna. Czekam aż będzie dostępna w sklepie!
  • Odpowiedz