Wpis z mikrobloga

#ps3 #pytanie #gry

Po tygodniu ciupania w Unchartedy wziąłem wczoraj na chwilę pada od xboxa, żeby sprawdzić giełdę w GTA. Uczucie takie jakbym zdjął 10-kilowe rękawice pierwszy raz w życiu, normalnie błogość ;) No i tu się pojawia moje pytanie - znacie jakieś sprawdzone zamienniki padów do PSki? Coś wygodnego, dobrej jakości.

Np. takie coś widzidziałem na allegro, mieliście może z tym do czynienia? Wygląda przyzwoicie, ale czytałem gdzieś, że deadzone'y ma trochę za duże.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vervurax: To moim zdaniem najlepsze wyjście bo masz oryginalny pad MS do PS3, pady innych firm niż MS, Sony itp. są zazwyczaj gorsze, kupiłem takiego pada o rozmieszczeniu analogów jak w Xie do PS3 i nawet ma wiatraki chłodzące dłonie i tak się cieszyłem że w BFa pogram jak na Xboxie a tu okazało się że prawy analog jest tak wysoko że po kilku minutach kciuk boli, zawsze się znajdzie
  • Odpowiedz
@Sudokuu: bo masz małe azjatyckie rączki ;p A tak serio, to mi też nie jest źle jak się przyzwyczaję, ale jednak pełna wygoda to to nie jest.

@Liquid_Snake: Masz rację, na pewno warto zapłacić raz, a dobrze. To rozwiązanie to przynajmniej 100% pewniak.

Tylko jeszcze jedna rzecz - wibracje to chyba nie działają przez taki adapter nie? @Colek?
  • Odpowiedz
@Sudokuu: Kwestia przyzwyczajenia, ja przyzwyczajałem się 3 miesiące ale jakoś się udało, jedyne co teraz mnie drażni to stykanie się kciuków w FPSach, analogi są za blisko, nawet to że wypukłe mi się podoba ale mogły by być szerzej.
  • Odpowiedz
@wlochatyjoe: Nie powiedziałbym że gorszy, raczej inny, pad od MS też ma swoje wady, największą jest d-pad, gram sobie w BFa i naciskam lewo na d-padzie by szybko coś wybrać, w multi liczą się sekundy - wiadomo, naciskam to lewo a zalicza mi jeszcze górę albo dół i wybrałem coś innego i przez to ginę, miałem taką sytuację setki razy, myślałem że r------e pada o ścianę.
  • Odpowiedz
@wlochatyjoe: Nie zdążyłem zagrać w Halo 4 :( ale Halo Reach jest meeega boskie, uwielbiam tą część i moim zdaniem najlepsza :) 100/10 zajebista fabuła, coś pięknego :) Borderlands 2 skatowałem do znudzenia, już nawet miałem dosyć przechodzenia DLC :) chyba najlepszy FPS ever ;) pod względem humoru to dosłownie płakałem :D
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Halo 4 jeszcze lepsze niz Reach :) Jakbys mial okazje do polecam! Borderlandsy mam skatowane tez :) Zer0 lvl 72 OP lvl 8 :) Ultimate Vault Hunter Mode skonczony, kazde DLC ukonczone :D kocham te gre doslownie :D
  • Odpowiedz
@wlochatyjoe: Gearbox to mistrzowie, jak wyjdzie 3ka to biorę na premierę bez popity i ogurasa ;D

Nie wiem co ludzie widzą w tym 0, dla mnie jest nudny, co innego Gunzerker, tym to przyjemnie się gra, czysty firepower :)
  • Odpowiedz