Wpis z mikrobloga

  • 31
@NonOmnisMoriar skoro nie wiesz to się zamknij i tyle. Ja się nie znam na neurochirurgii to się nie wypowiadam na ten temat, ty się nie znasz na pracy SG to nie pierdziel głupot i tyle
  • Odpowiedz
@xionze: wykształconym i oczytanym człowiekiem, który ma sporą wiedzę, doświadczenie oraz majątek. Ona jest zerem które zrobiło reklamę i założylo profil na insta. Od tamtej pory chleje i pokazuje na nim jaką niziną społeczną jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marv0oo: nie znasz się na prawie międzynarodowym i prawach człowieka, to co? Masz z nich zrezygnować i dać się pomiatać bo nie znasz przepisów?
Nie jesteś chirurgiem to co, masz pozwolić kroić siebie o innych na żywca bez zadawania pytań? Oczywiście to trochę argumentum ad absurdum z mojej strony, ale mundurowy, który nie wykonuje swojej pracy dobrze, nie chroni godności munduru, co więcej plami go zasłaniając się wadliwymi na szybko wprowadzonymi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arczer: sorry, doświadczony i oczytany człowiek nie ocenia ludzi od tak i nie uważa się z góry za lepszego.
Tak w ogóle, oczytany człowieku. Co ostatnio przeczytałeś mądrego? Streść mi w jednym zdaniu proszę.
  • Odpowiedz
@AdelbertPeel: ale co ty gadasz? w jaki sposób oni ubiegają się o pomoc międzynarodową? wsiadając do samolotu sponsorowanego przez łukaszenkę, w jednym celu? czy ty masz choć trochę więcej inteligencji ponad przeciętną żeby zobaczyć co się faktycznie dzieje? Myślisz że twoje życzeniowe myślenie pomoże w walce z okrucieństwami na granicy, których faktycznie nie ma? takie teksty jak szatanowej to można wsadzić między bajki. Nikt nikogo nie skazuje na śmierć, nikt nikogo
  • Odpowiedz
Wiem, że powinno się zająć osobami ubiegającymi


@NonOmnisMoriar: ilu na chatę przyjmiesz i będziesz żywić?
Tylko nie pisz, że państwo Polskie się ma nimi zająć bo maja wystarczająco wydatków na polskich bezdomnych i niedożywionych. Plus czemu Białoruś się nimi nie zajmie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rinter: "Myślisz że twoje życzeniowe myślenie pomoże w walce z okrucieństwami na granicy, których faktycznie nie ma?"
Ty, no ale daruj sobie. Ja wiem, że młode chłopaszki to mają w dupie straż graniczną, bo oni przejdą za drugim piątym albo piętnastym razem. Ale tam są słabsi, oszukani, którzy zostali narzędziem w rękach Kaczyńskiego i Łukaszenki, bo im ci ludzie, tam w lesie są potrzebni. Wpuścić media i sytuacja się wyklaruje. Na
  • Odpowiedz