Wpis z mikrobloga

Nie kazdy ma ochotę mieć potrzebę się bronić


@Strahl: a to juz jego ochota, ktora malo mnie interesuja. Jak internistka przepisala mi zly lek na angine to dla sportu tez moglem ja oskarzyc, jak pojde do lekarza i nie powie dzien dobry na wejsciu to tez moge oskarzyc o jakas zniewage czy cos tam. To, ze ludzie sie sadza jest okej, sad decyduje czy zasadnie, czy nie. Nie wiem czy
  • Odpowiedz
@Strahl: no i tak wlasnie mozna z toba dyskutowac. Napisalem ci, ze spokojnie lekarz mogl wykonac aborcje i wlos by mu z glowy nie spadl.
A to co wyzej napisalem to podtrzymuje, masz prawo sadzic sie o wszystko jesli masz wystarczajaco duzo hajsu na koszty sadowe, adwokatow i czasu. Jestem delikatnie zwiazany z medycyna i moge ci powiedziec, ze liczba oskarzen na ginekologii jest potworna, wszystko praktycznie wygrywaja lekarze ale
  • Odpowiedz
No ale przecież tęczowe avatarki na wykopie już wydały wyrok i ogłosiły, że winny jest TK i jego wyrok, a lekarze są całkowicie bez winy. Jak to w końcu jest?

Czy może są solidne podstawy, żeby sądzić, że doszło do poważnego błędu medycznego, skoro ich zawiesili?


@FailureMaster: no bo jest winny wyrok TK, gdyby nie zmieniono prawa to lekarze działaliby jak dotychczas. Obecnie - nawet jeśli byliby winni to prawo
  • Odpowiedz
@93michu93: merytorycznie nie napisales niczego mądrego więc nie widzę powodu dla którego miałbym się starać. Poczytaj co się robi z pprom przed 23 tygodniem albo jakie jest postepowanie przy nerkopochodnym bezwodziu, bo jak ja mam z toba w tej chwili dyskutowac?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FailureMaster: ALE TO JEST BŁĄD LEKARZY. PROBLEM W TYM, ŻE SPOWODOWANY PISOWSKO-KONFEDERACKIM #!$%@? PRAWA W POLSCE.

COKOLWIEK BY NIE ZROBILI TO BYLIBY CIĄGANI PRZEZ PROKURATURĘ ZIOBRY
  • Odpowiedz
Ale jak to; przecież neuropki pisały, że śmierć tamtej kobiety jest rezultatem wyroku TK, a nie błędu lekarskiego!?


@FailureMaster:

a jak wygladaly by naglowki, jakby dokonali wczesniej aborcji?

Rozumiesz, ze problemem jest to, ze niezaleznie co zrobi lekarz, bedzie zle i moze odpowiadac karnie?
  • Odpowiedz
@Strahl: racja, nie ma sensu, ty jestes nieomylny i koniec.

ALE TO JEST BŁĄD LEKARZY. PROBLEM W TYM, ŻE SPOWODOWANY PISOWSKO-KONFEDERACKIM #!$%@? PRAWA W POLSCE.


@Kismeth: ja mam ewidentny blad medyczny, zglos sie na priv to powiem ci jak wyglada sciganie lekarzy
  • Odpowiedz
@HoganPaul: Trzeba mieć tupet, by zaocznie ferować wyroki, gówno wiedząc o sprawie. No ale odznaka partyjnego funkcjonariusza robi z ciebie eksperta w każdej dziedzinie, nawet położnictwie. Niestety w polskim internecie to smutna norma.
  • Odpowiedz
@HoganPaul: Po co mam rozmawiać z botem, który jedynie co potrafi, to przeklejać partyjny bełkot i oczerniać lekarzy, którzy jeszcze nie usłyszeli wyroku? Mam nadzieję, że chociaż płacą za nagonkę.
  • Odpowiedz