Wpis z mikrobloga

@Opportunist no nasze jedzą suchą karmę, czasem ser, mała wędlinę, nie narzekają i czują się dobrze () mokrego nigdy nie chciały jeść, czy to saszetki, czy puszki to wszystko szło do kosza ()
  • Odpowiedz
@Opportunist taa, raczej wiem co robiłem i przyzwyczajaniem bym tego nie nazwał xD

A wiesz też że nie wszystkie, jedzą wszystko, prawda? Mają swój charakter, to nie jest żywy śmietnik i dobrze wiedzą na co mają ochotę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@v1lk: Nie znasz kotów kompletnie. Jakbyś dziecko karmił mc Donaldem i później by nie chciało jesc zdrowego obiadu to tez byś to tłumaczył, ze dziecko to nie żywy śmietnik i dobrze wie na co ma ochote?
  • Odpowiedz
@Opportunist akurat to co jedzą nasze koty było omawiane u weterynarza xD zdrowo kolezanko jesteś wystrzelona widzę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale widzialem takie sytuacje, kobieta samotna i skupia się na zwierzęciu, przez co traktuje go z nadmierną miłością której to zwierze więcej problemów przynosi niż korzyści ()
  • Odpowiedz
@v1lk: Nie musisz mnie atakować personalnie bo ci piszę, że karmisz swoje koty gownem xD serio weterynarz kazał kotom jest wędlinę wieprzowa ze sklepu? Szok. Zmyślasz i to grubo bo nie masz argumentów, w gruncie rzeczy wiesz, ze koty nie powinny tego jesc.

Kocham to dbam. I dokształcam się w temacie a nie idę na łatwiznę.
  • Odpowiedz
@v1lk: Nie musisz mnie atakować personalnie bo ci piszę, że karmisz swoje koty gownem xD serio weterynarz kazał kotom jest wędlinę wieprzowa ze sklepu? Szok. Zmyślasz i to grubo bo nie masz argumentów, w gruncie rzeczy wiesz, ze koty nie powinny tego jesc.


Gdzie ja napisałem że weterynarz kazał? Napisałem że było konsultowane zachowujesz się jak historyczka i książkowy przyglad nadpisywania wypowiedzi rozmówcy żeby pasowało do twoich poglądów, bo
  • Odpowiedz
@v1lk: No widzę właśnie po komentarzach, ze nie tylko ja ci pisałam o tym, ze źle robisz ale ty dalej swoje. Szkoda kotków tylko, pewnie dopadną je problemy z nerkami od nadmiaru soli i sztucznych dodatków prędzej czy później. I ty weźmiesz za to odpowiedzialność. Ciężko dokształcić się w temacie w żywieniu kotów w dobie internetu lepiej isc po taniości i na łatwiznę. Jesteś głupi. Thats it.
  • Odpowiedz