Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@affairz: Grafowi widać, że nerwy już mu rozum odebrały i na koniec zamknął się w sobie xD Widać Zaorskiego niechęć do Grafa.Na koniec już niemal na niego krzyczał. Tak nie postępuje kulturalny człowiek. Z kolei powtarzane przez Zaorskiego "jestem za wolnością... nie będziesz mówił mi jak mam żyć" to były całe argumenty na zarzuty Grafa. Do Grafa chodzą zapewne Janusze, bo nikt poważny, mający odrobinę wiedzy nie zainwestuje dużych pieniędzy w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@affairz: https://www.wykop.pl/wpis/60705243
źródła zbliżone do niego mówią, że wynajmuje. Tu miał okazję jednoznacznie zdementować i zakończyć dywagację, ale tego nie zrobił. Ten typ człowieka, by się pochwalił, a dodatkowo byłoby lambo i inne gadżety, gdyby było stać, bo to przyciąga.
Zresztą, Graf w pokazanym screenie z tweeta celnie podsumował...
@gustowny_dzikus: pytanie co rozumiesz przez "pozwolić sobie" dobry programista na B2B robiący poza Polskę wykręca pewnie w porywach 40-50k miesięcznie. czy wydawanie 60-75% miesięcznie na kwadrat jest rozsądne? imo nie, żeby tyle bulić trzeba co najmniej tę stówę miesięcznie mieć na łapę
@affairz: oj, to zależy od człowieka. Są programiści po 50k którzy pokój wynajmują, a są tacy ludzie, którzy bez względu na wielkość wypłaty żyją od pierwszego do pierwszego bo chcą przyszpanowac. Rozsądnym byłoby nie wynajmować takiego mieszkania zarabiając mniej niż 60k, ale wielu ludzi pakuje się z wydatkami pod korek a potem zonk jak przychodzi kryzys.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@affairz: @gustowny_dzikus: @Rodrigo__Caceresa: tak, tylko z niego spekulant na pokaz, yt, insta, tt. Zobacz nawet, jak z Grafem się przekrzykiwali na yt, to pomimo, że nic tam nie pokazał, ani mądrego nie powiedział odnośnie inwestycji, to poleciał na tt wpis ośmieszający Grafa i od razu ponad 500 polubień. Rozgłos jest potrzebny, bo chłopaki prawdopodobnie założyli sobie spółdzielnie, wymyślili ze zrobią to przez tora, żeby nikt z zew. nie miał