Wpis z mikrobloga

"Stary, bądź sobą, serio, tych #!$%@? też naprawdę lubią he he :) "... oczywiście pod warunkiem, że twoje "#!$%@?" przejawia się jako bycie hehe pozytywnym wariacikiem, energicznym dynamicznym zakręconym typem, z którym można odwalać różne fajne szalone akcje, z którym i hehe trawkę zapalisz i zwariowany czas na mieście spedzisz a do towarzystwa wniesie sporo hehe pozytywnie zakręconej energii

Oczywiście nikt nie wspomni, że zasada ta nie działa, jeśli w twoim przypadku bycie "#!$%@?" oznacza bycie odrzuconym społecznie nie umiejącym się odnaleźć w świecie odrzutkiem, który na kilometr roztacza niezręczną atmosferę, ma problemy ze sobą i z normalnym funkcjonowaniem

#przegryw #rozwojosobistyznormikami
Kozikiewicz - "Stary, bądź sobą, serio, tych #!$%@? też naprawdę lubią he he :) "... ...

źródło: comment_1636112679458kIk6J4AWZD1m8PiDuy5.jpg

Pobierz
  • 13
@Tygrysia_Lilia: dokładnie zdefiniować się na pewno nie da bo to nieuchwytne pojęcie, ale generalbie cgodzi mi o sytuacje, w ktorych czujesz, że nie czujesz się tam dobrze chociaż niby nic zlego się nie dzieje, gdzie masz z tyłu głowy, że nie chcesz tu być, że budzi to tylko w tobie napiecie i masz subiektywne odczucie, że wszystko to jakieś strasznie niekomfortowe dla Ciebie
Napis na bo złej ścianie przychodni specjalizującej się w uzależnieniach :) przypadkiem tamtędy przechodziłem ;) Wrocław ! Blisko rynku…. Za kościołem :)
A co jest dziwnego w tym, że laski wolą gości, z którymi się pośmieją, wyjdą na miasto i poznają ludzi, czy mają po prostu fajną energię?

Mają się ujawniać z ludźmi, w których towarzystwie łapie deprecha? ( ͡º ͜ʖ͡º)