Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Pytanie o golenie głowy do #niebieskiepaski ale też #rozowepaski bo może się orientujecie czym wasi niebiescy się golą.

Teraz golę głowę maszynką do strzyżenia bez nasadki i wychodzi nieźle ale wolałbym krócej. "Żyletka" nie zdaje egzaminu i pomyślałem o czymś do golenia twarzy na prąd ale nie mam doświadczenia.
Czy ktoś z Was goli głowę maszynką elektryczną do twarzy i podzieli się doświadczeniami?

#golenie #pytaniedoeksperta #pytanie
luk04330 - Pytanie o golenie głowy do #niebieskiepaski ale też #rozowepaski bo może s...

źródło: comment_1636092102K6Iv3sALQWMZAb4BJnyGj1.jpg

Pobierz
  • 26
@luk04330: w warunkach polowych: Philips SP9860
W domu: Gillette Fusion Proshield Power + czarny żel do golenia z węglem Nivea

Philips nawet daje radę ale kiedy mam tylko możliwość to korzystam z maszynki jednorazowej
@luk04330: próbowałem tych mega #!$%@? golarek z Brauna za 200 euro i zwróciłem bo golenie trwało tym dziadostwem z pół godziny. Ostatecznie kupuje po prostu z 10-20 końcówek do Mach 3 na amazonie i nie wychodzi tak drogo a golenie to 2 minuty rano i gotowe.
@luk04330: co to znaczy że żyletka nie zdała egzaminu? Ja gole się Żyletką na 0 od dawna. Na początku faktycznie były małe zacięcia, podrażnienia. Z czasem zniknęły (wraz ze wzrostem skilla). Gole się na zwykłe mydło w kostce, po goleniu na noc smaruje oliwka dla dzieci i jest cudownie (na dzień jakiś krem po goleniu, bo oliwy łeb jest #!$%@? tłusty)
@luk04330: Jak już golę głowę na "zero", to najlepszy efekt mam po kombinacji maszynka elektryczna i wykończenie pianką do golenia + Gillette Mach 3 czy inny Fusion.