Wpis z mikrobloga

Marka Bytom postanowiła utworzyć kolekcję w hołdzie twórczości Beksińskiego.
Nie wiem jakim cudem pozwolono na takie sknocenie tematu.
Jakieś 70-80% kolekcji jest ulepem niczym ruskie streetweary.
Jak można z tego typu obrazów zrobić fullprinta na koszulce albo hoodie z kieszenią tak by większość szczegółów obrazu wyleciała z widoku? ()
W dodatku ceny - 179,90 PLN za koszulkę, 279,90 PLN za bluzę prostą, 349,90 PLN za hoodie - celowo wytargowane by wyglądało atrakcyjnie przy "promocji" drugi produkt w prezencie.
Zero RiGCz'u ¯\_(ツ)_/¯
#bytom #beksinski #obrazy #malarstwo #sztuka #modameska #ubierajsiezwykopem #streetwear
Pobierz Verbatino - Marka Bytom postanowiła utworzyć kolekcję w hołdzie twórczości Beksińskie...
źródło: comment_1636067707WoIqXaCqZSsDRgidsKB43C.jpg
  • 11
Jak można z tego typu obrazów zrobić fullprinta na koszulce albo hoodie z kieszenią tak by większość szczegółów obrazu wyleciała z widoku?


@Verbatino: Nie mam pojęcia, ale jeśli miałbym zgadywać, to nie jest obraz do oglądania go z bluzy, żeby eksponować szczegóły. To jest bluza dla ludzi, którzy znają obraz i szczegóły pamiętają je.
Daje to efekt kilkukrotnej zmiany sposobu postrzegania tego samego obiektu, przez co jest ciekawe.
Aaaaalbo… ktoś wrzucił
@Verbatino: a wiesz co mnie miras #!$%@? jeszcze bardziej? Ze poprzednie kolekcje marki bytom z nadrukami innych artystów były zrobione po profesorsku. Super materiał, nadruk w pełni wyeksponowany i cena przystępna bo 100zł. Sam jestem posiadaczem czterech takich koszulek wiec jak zobaczyłem Beksińskiego to myslalem ze kupię wszystko z tej kolekcji a tu nie dość ze wykonanie tandetne, koszulki jakby z nalepka a nie nadrukiem to jeszcze cena zaporowa xD Bytom