Wpis z mikrobloga

Pierwsza w historii tęcza, która faktycznie może kogoś obrazić xD


@innv: Jestem częściowo zwolennikiem konfy, ale jak widzę tę kobietę to mnie #!$%@? strzela, krew nagła zalewa. To jest jak z tymi #!$%@? Spurkami i innymi #!$%@?, które lepiej wiedzą jak masz żyć.

- Nie jem mięsa, Ty też masz nie jeść, a tak w ogóle odbierdolta się od zwierząt, a ja kupuję auto w skórze....
- Mam dziecko z downem,
- Nie jem mięsa, Ty też masz nie jeść, a tak w ogóle odbierdolta się od zwierząt, a ja kupuję auto w skórze....

- Mam dziecko z downem, boże jak zajebiście lekko mi się go wychowuje i z nim żyje, to #!$%@? Wy też macie mieć by sprawdzić jak to zajebiście...


@Szokatnica: No tak, zakaz mordowania dzieci jest taki opresyjny, chlip chlip...
@innv: w normalnym świecie każdy idiota ma wolność słowa i ma prawo głosić nawet najdurniejsze teorie - w normalnym świecie rząd ma takie wysrywy głęboko w dupie
@Szokatnica mnie to jedna rzecz zastanawia, dlaczego w ogóle ci odklejency wypowiadają się na tematy do których nie mają żadnych kompetencji, np taka Godek jest anglistka z wykształcenia i #!$%@? o aspektach moralnych i biologicznych aborcji, w zasadzie jedyny jej argument to że ma dziecko z Downem i póki co jest spoko bo jeszcze nie uroslo

To ewidentny sposób na biznes tak jak z Elbanowskimi którzy zostali doradcami ds edukacji a też
@Szokatnica: mam identyczne odczucia. Konfa robi zajebistą robotę wrzucając projekt ustawy stop segregacji sanitarnej (popislewicy pasuje zamordyzm) a tu wrzucają nagle takiego babola jak Płodek. W tym kraju nie ma ludzi na których można głosować. Nikt rozumny nie pójdzie do takiego szamba jakim jest polityka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szokatnica: bo motłochem lepiej się steruje pod wpływem emocji. Wystarczy popatrzeć co na wypoku się dzieje. Jakiś random napisze głupotę na twitterze, a tu ludzie spazmów dostają i skaczą sobie do gardeł jakby to wyrocznia była