Wpis z mikrobloga

jak mozna byc za obecnie za Konfa, biorac pod uwage chocby ostatnie zdanie?


@Xysz: Normlanie #!$%@?, świat nie jest czarno-biały, a ja będąc bardziej centro - prawo nie mam nikogo innego na kogo mogę głosować.
Zawsze się dziwię jak ludziom nie wstyd się tak wprost przyznawać.


@Elaviart: A ja się dziwię, jak ludzie mogą być tak prości i tębi by liczyć na to, że jeżeli oni czegoś nie lubią/nie rozumieją to znaczy, ze nikt inny tego nie będzie lubił/rozumiał.
A ja się dziwię, jak ludzie mogą być tak prości i tębi by liczyć na to, że jeżeli oni czegoś nie lubią/nie rozumieją to znaczy, ze nikt inny tego nie będzie lubił/rozumiał.


tępi*
A ja się dziwię, jak ludzie mogą być tak prości i tębi by liczyć na to


@Szokatnica: jako wyborca konfy nie szafuj tak takimi obelgami, hm? Bo konfederacja to partia patologiczna, która nie ma plusów - jakieś realne postulaty ekonomiczne? Niet. Jakiś logiczny i spójny program partii dotyczący ekonomii? Niet.
Za to mamy: zamordyzm i szuryzm.
A ja się dziwię, jak ludzie mogą być tak prości i tębi by liczyć na to, że jeżeli oni czegoś nie lubią/nie rozumieją to znaczy, ze nikt inny tego nie będzie lubił/rozumiał.


@Szokatnica: W przypadku popierania Konfederacji albo PiS-u (aktualnie nie ma zbytnio różnicy, poziom intelektualny i światopoglądowy jest taki sam) to trochę jakby ktoś lubił się nie myć. Niby ma pełne prawo to lubić, nawet da się to zrozumieć (wodowstręt,