Wpis z mikrobloga

@mirekpngtif: Więc jak przeglądasz niemiecki rynek, to raczej tamio wyrwiesz fata, ale z emulatorem PS2. Z USA albo Japonii importowali ci co raczej znali się na tym.
  • Odpowiedz
@mirekpngtif: A z ciekawości czemu chcesz kupić? Bo u mnie powody są takie: 1) mam tyle konsol, że brakuje mi już miejsca, gdzie je trzymać, więc konsola 3w1 to zbawienie, a 2) znalazłem ją przypadkowo na Allegro i w dodatku jeszcze przerobioną to wziąłem, bo raczej więcej takiej okazji nie będzie. Pytam się, bo te modele są znane z przegrzewania i sam do swojej dokupiłem dodatkowe wiatraki na eBayu (ale dopiero
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mirekpngtif: CECHA i CECHB mają hardware PS2 i są to białe kruki. Te wersje konsol są bardzo awaryjne i trudne w zakupie, w dodatku nigdy nie wydane w Europie, więc dochodzi kwestia poradzenia sobie z blokada regionalna.

kolejne wersje to CECHC i CECHE, które nie posiadały Motion Engine, ale pozostał Graphics Synthesizer. Gry są tutaj już jedynie emulowane, ale kompatybilność jest wysoka.
Jeśli chodzi o jakość obrazu, CECHC/E są uważane za
  • Odpowiedz
@NVX78: niekoniecznie chcę kupować. Jak coś się trafia mega tanio to sobie czasami kupię, bo mam trochę sentyment z dzieciństwa do Sony (Playstation). Po drugię czasem wrócę do jakiejś starej gierki najchętniej na emulatorze, a konsolę mam w zapasie do przetestowania, tu akurat mowa bardziej o ps1/ps2. Ostatnio wyrwałem trzy pady ps3 za 10 euro. Dwa były dobre, jeden minimalnym nakładem naprawiłem.

Przeglądałem akurat tag i natrafiłem na twój wpis i
  • Odpowiedz
Na chwilę obecną jednak widzę, że tych konsol jest mega mało


@mirekpngtif: Tak, bo wtedy PS3 kosztowało po 600 dolarów, nikt ich nie chciał kupować przez to i każdy wolał X360 xD Poza tym połowa już zdechła przez przegrzewanie się.

jak są dostępne to w cenie zbliżonej do twojej, więc złego zakupu nie zrobiłeś.


Większość egzemplarzy jest na eBayu w bardzo podobnej lub wyższej cenie z importem i dodatkowo oryginalne, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Te konsole umarły przez temperatury, dlatego jest ich malo. A te, które pozostały w obiegu to często niestety ulepy po chałupniczych naprawach typu płyta glowna grzana opalarką lub w piekarniku ,które niewiadomo ile posłużą . Dopiero gdzieś tak od modelu FAT CECHL Sony ogarnęło problem z wysychająca pastą termoprzewodzącą na procesorze Cell.
  • Odpowiedz