Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

Mój zestaw:
1. Skorzystaj z ostatnich ciepłych dni i wybierz się na wycieczkę rowerową.
2. Zbuduj domek dla jeży.
3. Jesień to czas dojrzewania owoców. Zrób domowe wino.

Początkowo chciałem podejść do tematu ambitnie i zrobić wino. Po kilku dniach stwierdziłem, że chyba jednak nie wyrobię się w terminie. Potem padło na budkę dla jeży. Lubię coś tam pomajsterkować, a że mam za płotem opuszczoną, zarosłą działkę, to pomyślałem, że to spoko pomysł. Niestety na to też brakło mi czasu. Pracuję na dyżury, od miesiąca ciągnę remont w domu, a do tego w tym roku zacząłem studia zaoczne.

Pozostało mi więc uruchomić plan minimum i wybrać się na wycieczkę rowerową. Ponieważ jutro jest deadline, a prognozy niezbyt zachęcające, wybór padł na dziś rano. Nie było łatwo się zebrać i choć dzień raczej chłodny i wilgotny, to muszę przyznać, że wycieczka wypadła całkiem spoko. Lubię rower i poprzednie lata co weekend starałem się gdzieś przejechać, ale w tym roku jeździłem skandalicznie mało. Muszę przyznać, że brakowało mi ciszy lasu i tego bycia sam na sam ze sobą. Tęskniłem za tym, choć sam nie wiedziałem jak bardzo.

Tak że ostatecznie cieszę się, że akurat tak wyszło, bo inaczej nie wiem czy przed zimą jeszcze bym się zebrał. A domek dla jeży i tak zbuduję, jak będę miał kilka luźniejszych dni, bo spodobał mi się ten pomysł! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha, teraz przed publikacją tego posta, doczytałem, że na kartce powinna być też data. Musicie wybaczyć ale dziś już nie wrócę, żeby powtórzyć to zdjęcie. Mam nadzieję, że organizatorzy mnie przez to nie skreślą. xD

Peace and love!
grandpa - #mirkowyzwanie

Mój zestaw:
1. Skorzystaj z ostatnich ciepłych dni i wyb...

źródło: comment_1635970070bVGAgxWJxWN0XAe0eB83qD.jpg

Pobierz
  • 4
Nie było łatwo się zebrać i choć dzień raczej chłodny i wilgotny, to muszę przyznać, że wycieczka wypadła całkiem spoko.


@grandpa: zawsze jak ciężko się zebrać, to później się okazuje, że to była dobra decyzja ( ͡ ͜ʖ ͡)