Wpis z mikrobloga

Stwierdziłem że przyszedł czas na zmianę zmęczonego już zegarka na coś nowego z funkcjami Smart ale wyglądającego jak zegarek.
Zastanawialem się nad garmin vivomove hr albo garmin vivomove style.
Używa ktoś z was może coś takiego albo coś podobnego tylko z innej firmy?

Głównie zależy mi na zachowaniu wyglądu standardowego zegarka, bo te zegarki całe Smart do mnie nie przemawiaja
#garmin #smartwatch #zegarki #zegarkiboners

ramzes44 - Stwierdziłem że przyszedł czas na zmianę zmęczonego już zegarka na coś now...

źródło: comment_1635968056kvtOzjuBxZNnHojY8GlfeI.jpg

Pobierz
  • 9
@ramzes44: mam vivomove Luxe, dziewczyna ma vivomove HR. Ogólnie nie poleciłbym nikomu kto szuka mądrego zegarka. Obsługa jest mało wygodna . Ja bardziej na to narzekam niż dziewczyna, albo jestem bardziej wymagający, albo szafirowe szkiełko przeszkadza. Xzęsto na zewnątrz nie widać co się wyświetla i znowu bardziej mi przeszkadza, ja mam szarą tarczę, ona czarną więc może to robi różnicę. Swojego mam po prostu dla całodziennego monitorowania tętna, bo nie do
@storem: Próbowałeś ich może? Ja się czasem przyglądam hybrydom i Kroneby są ładne, ale trudno mi powiedzieć na ile by były mi przydatne. Na pewno step count jest spoko. Ale chyba ogólnie przechodzi mi ochota na smarty i hybrydy, i będę chciał mieć activity tracking w innym urządzeniu np pierścionku, a zegarek będę nosił taki jak mi się podoba
@ramzes44:
Zegarek smart to nie zegarek. Mam kilkanaście zegarków plus kilka razy podchodziłem do smartów (samsung i android wear ostatnio). Sorry to nie dla mnie. Na początku fajne, ooo tu się wyświetla tutaj miga liczy wszystko. A potem zostajesz z beznadziejnym urządzeniem które trzeba non stop ładować i które informuje Cię o rzeczach o których sam wiesz, że jestes leniwy i nie chce Ci sie dupy ruszyć. I jest w #!$%@?
A dziewczyna ogólnie poleca? Dział ten ekran, tętno, albo sterowanie muzyka?

I jak długo jej trzyma bateria


@ramzes44: Tętno działa. Na ekranie da się jakąś krótką wiadomość odczytać, bo dłuższej już jej się nie chce przewijać i woli wziąć telefon. Na moim Luxe dużo więcej tekstu wchodzi i też częściej odczytuję na nim wiadomości. Muzyką nigdy nie mieliśmy potrzeby sterować. Albo robimy to z telefonu, albo ze słuchawek.
Baterię ładuje raz-dwa
@rafti77:

Zegarek smart to nie zegarek.

Wskazuje czas, więc jak najbardziej zegarek.

Mam kilkanaście zegarków plus kilka razy podchodziłem do smartów (samsung i android wear ostatnio).

Ja nosiłem automaty, a teraz mam tylko dwa zegarki od Garmina.

Sorry to nie dla mnie.

Tu masz 100% racji. Urządzenia powinno się dopasowywać do użytkownika, bo ludzie mają najróżniejsze priorytety.

Na początku fajne, ooo tu się wyświetla tutaj miga liczy wszystko. A potem zostajesz