Wpis z mikrobloga

#garnki #kuchnia #gotowanie #philipiak #pytaniedoeksperta #patelnia

Mirki, posiadam zestaw garnków Philipiaka razem z patelnią. Zasadniczo do garnków doczepić się nie mogę, bo są świetne ale patelnią to jest jakiś koszmar - wszystko do niej przywiera.

Dzwoniłem na Infolinię Philipiaka i byli zaskoczeni sytuacja. Dlatego przed reklamacja pytanie do was, czy ja jej po prostu złe używam czy może być "popsuta"?
Zwykła patelnią z Ambition jest lepsza bo nic do niej nie przywiera, a na tej to nawet jajecznica się cała przypala na dnie. Później to umyć to katorga dla zmywarki.

Model to Philipiak Futuro, fotki w załączniku

Ktoś coś?
  • 9
@gawix: Posiadam niemal identyczne garnki firmy ekologa (nie wiem czy to jest to samo?). Garnki są zajebiste. Tylko po około 10 latach rączki się zdewastowały, jest to problem. Mam patelnię grillową i też dupy nie urywa, domyć ją ciężko. Może za mało tłuszczu dajesz, wg mnie to nie jest patelnia do smażenia bez tłuszczu. Albo jak chcesz smażyć z mała ilością tłuszczu to na bardzo małym ogniu.

Dziwie się, że przez
@r4do5 wg producenta jest to patelnia do smażenia bez tłuszczu - ale jest to niemożliwe do osiągnięcia albo nie umiem tego zrobić.

Dawałem tłuszcz i też szalu nie ma, absolutnie wszystko się przypala. Sam nie wiem co z nią po prostu zrobić.
@r4do5 tak właśnie myślałem. No nic, jutro zadzwonię jak to zrobić i się tego pozbędę. Bardzo dziwne że najtańszą patelnia z Pepco jest lepsza do smażenia bo nic nie przywiera, a do tej wszystko bez wyjątku
@gawix: Niech ci za tą patelnie oddadzą 300-350zł i #!$%@?ą, jak nie będą chcieli to niech wymienią na nową i wystaw to za ~400zł i kup coś innego. Tak to widzę.

Może ta patelnia nie jest do kitu ale nie odpowiada mojemu i twojemu stylowi gotowania, ciężko powiedzieć. Ale mi też się nie podoba patelnia od nich.