Wpis z mikrobloga

@Zetembe: Ale cię zapiekło. Btw, "hate to break it for you" znaczyłoby mniej więcej "przykro mi, że muszę ci to zepsuć". Strasznie się zbłaźniłeś, ale masz szczęście, że trafiłeś na mnie i ci to wyjaśniłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KorwinizacjaPrzelyku: no tak, bardzo :) jeszcze jutro pewnie będzie piekło :) teraz będziesz mógł cały miesiąc na przegrywowym discordzie się tym chełpić albo nawet i dłużej gdyby się okazało, że innych sukcesów brak. Nie ma za co :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KorwinizacjaPrzelyku: ja tu widzę tylko tyle, że koniecznie chcesz mieć ostatni post w tej dyskusji ze mną i mnie to bardzo bawi :) ale spokojnie, wracam do swoich zajęć i możesz śmiało mieć ostatnie zdanie w tej dyskusji. Ba, możesz mnie nawet obrazić po raz kolejny w niej i Ci nie odpisze juz nawet żartobliwie. Nie ma za co po raz kolejny. Widzisz - Ty mi wywyższanie się zarzucasz, a
  • Odpowiedz
@Zetembe: Jesteśmy w moim wpisie, znowu zapomniałeś? Zaczepiłeś mnie i się dziwisz, że reaguję na zaczepkę?

Btw, jak chcesz mogę polecić dobre materiały do nauki angielskiego. Ta umiejętność może ci się przydać, np. gdybyś trafił do mnie na rekrutację.
  • Odpowiedz