Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KorwinizacjaPrzelyku: jak już dorośniesz to dotrze do Ciebie, że w życiu nikt nic nie daje za darmo i wtedy zrozumiesz też, że jedyny sposób na lepsze znoszenie trudów życia to po prostu zmierzenie się z nimi samemu zamiast wicie sobie gniazdka w nich i czekanie na cud lub jego brak :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KorwinizacjaPrzelyku: hate to break it for you, ale ludzie pogrozeni w prokrastynacji zazwyczaj w niczym nie mają racji, bo są najzwyczajniej w świecie leniwi i nie robią odpowiedniego researchu. Także chcesz to dalej sobie rysuj własny świat swoimi kredkami, ale poza nim każdy wie jak jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fali: weź usiądź na spokojnie, zrób wdech, wydech i napisz to jeszcze raz, tak żeby ktoś poza Tobą zrozumiał o co Ci chodzi.
Jednak pomimo wtrącenia z angielskiego i pominięcia zaimka moja wypowiedź wciąż jest zrozumiała w przeciwieństwie do Twojej.
  • Odpowiedz
@Zetembe: Ziomek, ale to ty dzwonisz xD. Jesteś w moim wpisie, jak nie chcesz gadać to nie musisz tu nic pisać xD

W ogóle mam niezłą bekę z ciebie, bo z twoich wpisów na kilometr biją straszne kompleksy. Najpierw próbujesz się wywyższać metodą "na wiek", sugerując że jesteś starszy, co niby implikuje że jesteś mądrzejszy. Pomijając fakt, że to mało prawdopodobne, bo jestem dość stary jak na wykopkowe standardy, to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KorwinizacjaPrzelyku: tak, właśnie mnie rozszyfrowałeś ziomek. XD Wbijam tutaj, żeby się z Was ponabijać po prostu, a nie się wywyższać, ale jak masz kompleksy to możesz tak to odbierać :) nie mam z tym żadnego problemu co sobie o mnie myślisz bo mnie to zwyczajnie nie obchodzi :)
  • Odpowiedz