Wpis z mikrobloga

Wykopaka to chyba najwiekszy symbol przegrywu na poratlu dla przegrywów. Robienie sobie paczek z anonami z internetu. W sumie to jest tak żenujące że aż mi was szkoda ಥ_ಥ
#wykopaka
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BezkresnaNicosc: Cały sens tej zabawy polega na tym że ty coś komuś wyślesz, ale też coś dostaniesz. Nie wiesz co. Nie wiem, może jestem p----------y czy coś ale dla mnie to fajna zabawa i tyle.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: Z tego co wiem to każda jest teraz weryfikowana i nie ma już jak kiedyś gdzie jakiś anon wysłał innemu pietruszkę i sok jabłkowy. Muszą twoją paczkę zaakceptować zanim ją wyślesz.
  • Odpowiedz
@BezkresnaNicosc: Na tym polega zabawa - nie znasz człowieka ale znasz jegio profil na wykopie i zgadujesz co może lubić. Musisz być smutnym człowiekiem skoro seceret santa to dla ciebie "przegryw".
  • Odpowiedz
nie znasz człowieka ale znasz jegio profil na wykopie i zgadujesz co może lubić.


@Minieri: czyli w wiekszosci przypadkow wyrzucasz pieniadze bo nie trafisz prezentu i tracisz swoj czas. To jest bezsensowna zabawa i to ze czerpiecie z tego bezsensu jakaś "zabawę" jest wlasnie w tym wszystkim najbardziej żenujace
  • Odpowiedz