Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
#przegryw ##!$%@? ehh ja już nawet nie chcę mieć dynamicznego życia jak oskarek. Chciałbym nie chodzić do #szkola , która mnie wyniszcza, nie mieć ograniczającej mnie rodziny cebulaków. Czułbym się szczęśliwy nie będąc wykończony stresem i zmęczeniem. Wystarczyłoby mi bycie wolnym i swobodnym w działaniu. Nie potrzebuję wielkich pieniędzy czy wielu oskarkowych znajomych, nie jestem hedonistą i konsumpcjonistą. Chciałbym móc w spokoju spędzać czas wśród świata tak jak lubię, najlepiej odludnie gdzieś nad morskim brzegiem.
o__p - #przegryw ##!$%@? ehh ja już nawet nie chcę mieć dynamicznego życia jak oskare...

źródło: comment_1635886671B43KmgmmPDRrQOVRmfLfPs.jpg

Pobierz
  • 11
@o__p: To że uważam, że o śmierci zwierząt które mogą być dla kogoś bardzo bliskie nie powinno się mówić per "zdychają" to jeszcze nie powód dla którego chciałbym Cię wsadzić na minę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj:

https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-zgode-na-edukacje-domowa

Masz wszystkie potrzebne informacje. Generalnie chodzi w tym o to, że dostajesz zakres tego co masz umieć z danego przedmiotu na daną ocenę i uczysz się sam - kiedy
@o__p: Czy ja wiem? Odcinasz się od tego całego syfu który niesie szkoła, zaszufladkowania przez nauczycieli, oceniania przez rówieśników przez pryzmat ocen, masz więcej czasu na naukę tego co Ci odpowiada i pasuje a nie tego co ci nauczyciel każe . Pomyśl, poczytaj, może to jest jakaś szansa dla Ciebie :-)