Wpis z mikrobloga

  • 0
Jeżeli mam studniówkę pod koniec stycznia to ile wcześniej powinno się zapraszać osoby towarzyszące. I jak to powinno wyglądać z kosztami, jeżeli są to raczej przypadkowe osoby typu raz się widzieliśmy na jakiejś imprezie albo jest to randomowa osoba ze szkolnego korytarza XD?

#studniowka #szkola
  • 4
  • Odpowiedz
@ikuloo: taki protip odnośnie kosztów i osoby towarzyszącej - nie idź na tą studniówkę. Ja na swojej niestety byłem sam i w #!$%@? mocno żałuję; te pieniądze co wtedy wywaliliśmy w błoto na to gówno mogłem zainwestować w auto albo przepić w samotności

  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@uncomfortably_numb Postanowione, że chcę mimo wszystko iść. Jedyna taka impreza w roku a z moją klasą śmieszkami może być ciekawie. Na pewno nie chcę iść sam, żeby nie siedzieć jak ta #!$%@? ciągle przy stole i pić wódkę z koleżkami, tylko też trochę potańczyć mimo że jakoś specjalnie nie umiem XD
  • Odpowiedz
@ikuloo: Zapraszasz to płacisz choć ciekawa kwestia co jeśli to osoba z tego samego rocznika i z ten samej szkoły(u mnie w klasie w takiej sytuacji każdy płacił za siebie). Za szedłem na swoja studniówkę to płaciłem za parę a jak mnie zaprosiła moja dziewczyna rok pózniej to ona za nas płaciła
  • Odpowiedz
@ikuloo: Serio żeby się bawić na imprezie trzeba mieć randomową laskę? XD. To wolałbym nie iść niż być desperatem i każdego pytać. Pić wódkę z koleżkami wydaje się bardziej ciekawe.
  • Odpowiedz