Wpis z mikrobloga

Przyszła (...) 30 Wrocław

Zgłoszenie f7b9042dcfb96fb5 z dnia 2021-11-01 23:13:50

Imię: Przyszła (...)
Wiek: 30
Miejscowość: Wrocław

Kim jestem?
W życiu każdego człowieka przychodzi moment kiedy stwierdza, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)
Kilka słów o mnie. Dotarłam do takiego punktu w życiu w którym mam swój dom do którego chętnie wracam i pracę, która sprawia mi satysfakcję, lecz ten dom jest dziwnie pusty i cichy momentami. Z natury jestem dosyć rozważną osobą (co wpis tutaj o tym świadczy), często lubię postawić na swoim i otwarcie mówię co myślę przy tym bardzo cenie sobie czułość, troskę i małe gesty, które są kluczowe. Nie jestem typem, który potrzebuje atencji i bycia w centrum uwagi. Ważna jest dla mnie przestrzeń na pasje, czas dla siebie.

Wygląd
Nie, nie jestem pulchnym pampuszkiem xD ponoć kobiety nie pyta się o wagę, nigdy z tym nie mam problemu, bo staram się zawsze trzymać 54kg przy wzroście 170cm, choć brakuje trochę siły i nad tym pora popracować, bo bicki jak u wróbelka :)

Styl ubioru zależy od okazji. Wybieram raczej klasyczne ubrania, które łatwo zestawić i w których będę się dobrze czuć. Od jeansów z białym tshirtem po małą czarną. W tym sezonie zdecydowanie golf skradł moje serce. Nie spotkasz mnie w mini, ale w ołówkowej spódnicy owszem, natomiast latem zwiewne sukienki to must have :)
Jestem ogromną fanką perfum.

Zainteresowania
Uwielbiam podróże małe i duże i przy tym muzyka elektroniczna :) Zimą lubię grzać się pod palmami, a latem chłodzić w otoczeniu gór.
Z czasem zamiast warunków surwiwalowych wolę wygodny pokój hotelowy.
Lubię sport w wolnej chwili i wyjścia z przyjaciółmi do baru czy restauracji - odkrywanie nowych smaków to coś dla mnie. Dawno nie byłam w teatrze i na koncercie.

Czego oczekuję?
Otwartość i szczerość to klucz do sukcesu. Nie mam oczekiwań, aby później nie być zawiedzioną. Dlatego podchodzę do tego z dużą dozą dystansu. Nie jestem typem, który osacza i który wymaga atencji. Na początek fajnie byłoby żebyś dał się poznać, miał podobne wyważone podejście bez ukierunkowania, że musi się udać i wywierać presję.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Hmm...Nigdy tego sobie nie wyobrażam i też nie chce mieć oczekiwań. Ważne żeby móc powiedzieć chwilo trwaj i nigdy nie miej końca. Jeśli każdy dzień będzie się tak rozpoczynał i kończył i będę mogła widzieć w oczach drugiej osoby szczęście i ciepło to niczego więcej mi nie trzeba.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Nie mam presji na ślub, dzieci. Jestem otwarta na to, ale nie mam zamiaru działać, bo "zegar biologiczny" tyka. Alkohol okazjonalnie i nie toleruje papierosów.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywroclaw #mirabelkaszukamirka
  • 5