Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Drogie mirki, Revolut coś mnie ostatnio w #!$%@? robi. Chciałem zamówić kilka rzeczy z Allegro. Mieszkam w UK i nie posiadam polskiego konta, postanowiłem więc zapłacić przelewem. Robiłem już tak wcześniej i problemów nigdy nie było. Po kilku dniach stan płatności "oczekująca". Napisałem do Allegro, oni zaś stwierdzili, że kwota dotarła niepełna (521 zamiast 525 zł). Sprawdziłem wszystko w aplikacji i wysłałem dobrą kwotę.

No nic, może jakieś przewalutowanie? Poprosiłem kolegę by zapłacił za mnie blikiem, od razu zrobiłem mu przelew (revolutem). Następnego dnia napisał mi, że dostał 521 zł, dokładnie tyle co Allegro. Dodatkowo zwrot pieniędzy z Allegro jeszcze do mnie nie dotarł, a minęły już 3 tygodnie.

Miał ktoś do czynienia z czymś podobnym?

#revolut #allegro
  • 3
@Barabarasz: a z jakiej waluty na jaką? Coś takiego przeczytałem "Po wprowadzeniu nowego cennika użytkownicy planów Standard i Plus zapłacą prowizję za każdy przelew zagraniczny poza strefę SEPA (Unia Europejska, Wielka Brytania i Szwajcaria) lub w walucie innej niż euro. Plan Premium gwarantuje jedną, bezpłatną transakcję, a w planie Metal otrzymujemy trzy. Opłaty za przelewy międzynarodowe będą się wahać między 1,5 złotych a 25 złotych w zależności od dnia tygodnia i