Wpis z mikrobloga

mireczki, tak sobie kminię, czemu gier pudełkowych nie sprzedaje się wcześniej, żeby na spokojnie sobie zainstalować i mieć zablokowaną opcję grania aż do premiery ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przy cyfrowej nie ma takiego problemu, kupujesz sobie przed premierą, możesz zainstalować i odpalasz dopiero w premierę.

#gry #ps4 #xbox #ps5
  • 10
@SamChilders: Pudełkowe to teraz trochę ryzyko jeśli gra okaże się klapą via Cyberpunkt to co zrobisz z milionem zwróconych pudelek..cyfrowa bardziej opłaca się wydawcą.
Sam jestem zwolennikiem gier pudelkowych, ale to se już ne wrati jak kiedyś.
@SamChilders: Koledzy wyżej już wyjaśnili. Ja dodam, że to też zależy gdzie kupujesz, bo niektóre sklepy z grami wysyłają pre-ordery przed premierą (nie będę nikomu robił darmowej reklamy ;)) i rekordowo dostałem ostatnio Alana Wake'a na PS5 dobrych kilka dni wcześniej.
@SamChilders na Xboxie zawsze sobie pobieram jak do mnie płytka idzie pocztą, a czemu nie wysyłają wszcześniej? Odpowiedź jest tak jak wyżej pisali. Nie da się za bardzo zabezpieczyć takiej gry przed wcześniejszym odpaleniem bo to by wymuszało podłączenie konsoli do internetu w celu odpalenia gry.