Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Morritz: nie zebym go bronil, ale cala ta pandemia to pomieszanie z #!$%@?, jakies niescisle wypowiedzi naukowcow, trzeba rekawiczek, ale nie trzeba. No w sumie i tak sie wirusa przenosi, ale nie do konca. Na zewnatrz trzeba maseczki, ale nie trzeba. Nie trzeba sie szczepic, ale w sumie to nie wyjdziesz z domu albo do pracy xD johnson 1 szczepionka ok, a teraz w ogole johnson jest fe i szczep sie
Maseczki w wakacje to nosiło się tylko w Warszawie, gdziekolwiek indziej było wydalone na nie, teraz część ludzi znów nosi nawet na prowincji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Morritz: promil mlodych na to umiera, nie wiem 3 osoby w kraju, a teraz w pracy i radiu i innych juz slysze, ze dziesiatkuje osoby przed trzydziestka. Szczepe zrobilem, ale tyle co mnie oklamuje to, ze jestem taka #!$%@? i wzialem.
@Bover:
Oczywiście, zwalaj na "antyszczepów" (którzy tak naprawdę, w ogromnej większości, żadnymi antyszczepionkowcami nie są), w końcu trzeba mieć kozła ofiarnego, żeby jakoś wytłumaczyć sobie jakim cudem nie udało się... dokonać rzeczy niemożliwej XD

Od początku istnienia szczepionek udało się eradykować dokładnie jedną chorobę - ospę prawdziwą, gdzie mechanizm zakażania jest zupełnie inny. Szansa na eradykowanie czegoś tak zaraźliwego jak COVID (który w dodatku ma jeszcze zwierzęce rezerwuary) od początku wynosiła