Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Orage: Czy ja wiem. Kacper i Grzegorz to pretty boye, nie powinni mieć problemów z dziewczynami. Jakub też nie, normik z wyglądu. Alef i Mateusz to faktycznie przychlasty.
  • Odpowiedz
@josedra52: Nie, ludziom z wiekiem przechodzi. Wiem, bo sam się Korwinem ustaleń jak bylem młodszy. Z lewica jest tak samo, chociaż zawsze zostaje jakiś promil ludzi ubezwłasnowolnionych, którzy zmianę swoich poglądów traktują jak samobójstwo.
  • Odpowiedz
Ci ludzie za parę lat BĘDĄ


@josedra52: albo nie będą, w młodzieżówkach najczęściej siedzą odklejeńcy których "partia matka" ma w dupie i nigdy nie potraktuje ich na poważnie xD i tak jest z tego co wiem w każdej większej młodzieżówce

Jest antykapitalistą, ale wyglada na to, że jego stary prowadzi dwie firmy…

@wojtek2201: W tym kraju 99% (ten jeden procent dla bezpieczeństwa bo IMO, jeśli nie liczyć trolli to 100% xD) antykapitalistów to bananowe dzieci, w internecie szczekają o tym jaki kapitalizm jest zły, a potem proszą starego (złego kapitalistę, ale w twarz mu tego nie powiedzą, bo #!$%@? takiego nieroba na zbity pysk z domu xD) o hajs na nowego Iphona (symbol kapitalizmu xD) czy
  • Odpowiedz
Ci ludzie za parę lat BĘDĄ decydować jak żyć razem z Konfederacją jeśli spojrzymy na wyniki wyborów wśród lvl18-29.


@josedra52: #!$%@? tam będą. Po pierwsze, demografia sprawia, że wybory polityczne najmłodszej grupy wyborców nie mają większego znaczenia. Dwa, poglądy jednak z wiekiem staja się mniej skrajnej i zaczynają dążyć bardziej do centrum.
  • Odpowiedz
@polaczyna: O, jaki uroczy kapelutek z żabom () Widzę że Emilia postanowiła odebrać ten symbol altrajtowi xD

Ogólnie zgodzę się z @marv0oo, ludzie z młodzieżówek rzadko gdzieś dalej zachodzą, więc bardzo prawdopodobne, że niestety nie ujrzymy dalszych przygód tej ekipy. Co do parytetów, to zdziwilibyście się jakie świnie działacze umieją podkładać sobie nawzajem w lokalnych oddziałach.
  • Odpowiedz
to zdziwilibyście się jakie świnie działacze umieją podkładać sobie nawzajem w lokalnych oddziałach.


@SuperFancyFretka: przecież był okres, gdzie w młodzieżówkach lewicy co chwila wychodziły jakieś afery z molestowaniem, czy nawet gwałtami i koniec końców nie było żadnych dowodów xD gryzą się w tych młodzieżówkach jak wilki z wścieklizną, bo myślą, że ktoś ich weźmie do poważnej polityki xD
  • Odpowiedz