Wpis z mikrobloga

Nikt o tym jeszcze dzisiaj mówił, ale Tesla właśnie przegoniła Bitcoina jeżeli chodzi o market cap.


I na koniec jeszcze mała ankieta, co by zrobić małą świętą wojne. Biorę po 200zł od każdej drużyny i słucham państwa


#bitcoin #tesla #kryptowaluty #gielda #ciekawostki #technologia [[nie patrz tutaj]](https://twitter.com/unnamed_coder)
anonimowyprogramista - Nikt o tym jeszcze dzisiaj mówił, ale Tesla właśnie przegoniła...

źródło: comment_1635803571eSjlWkhwJP5ThngGOQTNvh.jpg

Pobierz

Co jest lepszą inwestycją na najbliższe 10 lat?

  • Tesla 38.5% (90)
  • Bitcoin 61.5% (144)

Oddanych głosów: 234

  • 23
@MilionoweMultikonto: Bitcoina? "Zabezpieczyłem sobie tyły", tj. zapewniłem sobie, że nawet jeżeli Tesla pójdzie do 0, to ja i tak nie muszę się o nic martwić. Dzięki temu w nowe rzeczy mogę inwestować z chłodną głową.

Ja Tesli nie potrzebuję, chcę, ale nadal przy moim znikomym korzystaniu z auta i pracy zdalnej, nadal jeszcze nie potrzebuje... ale zbieram sobie na nią... właśnie dlatego, że na inne rzeczy już nie muszę.
@anonimowy_programista: post majacy zamieszac troche gowno w garnku. Porownujemy ROI czy stabilnosc inwestycji ? Czy cos nie jebnie ? Mysle ze elektryczne auta to przejsciowy fad ktory zniknie. Duzy producenci aut nie przepuszcza w dopuszczenia do swojego grona stetryczalych panow austystyka. Ostateczny end game to bedzie naped wodorowy i to jest to co wyprze elektryki i spalinowki. Komu sie to uda to bedzie nowa Tesla. Tesla szybko przerzuci sie na inne
Mysle ze elektryczne auta to przejsciowy fad ktory zniknie


@MilionoweMultikonto: LOL. Auta elektryczne są lepsze pod każdym względem od wodorowych. Wyjątkiem jest zasięg, który przy gęstości stacji ładowania jakie są w US/Chinach/Zachodniej Europie... nie jest żadnym problemem. A to i tak przed wprowadzeniem 40% szybszego ładowania, które powinno nadejść wraz z wprowadzeniem nowych baterii 4860.

Ostateczny end game to bedzie naped wodorowy i to jest to co wyprze elektryki i spalinowki.