Wpis z mikrobloga

Totalnie mi lata co kto robi z samym soba, wazne by osoba byla szczesliwa i nie dyskryminuje w zaden sposob takich osob i uwazam ze rowniez nie powinny dostawac zadnego hejtu bo wystraczajaco maja ciezko i przetyrana psychike. Tak naprawde kazdego z nas mogloby to spotkac i to my moglibysmy miec taki problem z identyfikacja siebie. Zastanawiam sie tak czysto naukowo nad psychika ludzka co idzie nie tak w rozwoju dzieciecym, co go spotkalo jak sie rozwijal, ze wlasnie tak a nie inaczej zaczal sie czuc i zaczac sie identyfikowac jako inna plec.
#nolif
  • 5
@hauz: nie no niekoniecznie xd W top model tez jest teraz koles co sie zmienia w laske no i mysle, ze szczesliwszy jest jak w koncu moze w jego mniemaniu byc soba ale mimo wszystko po tych osobach widac jakby problemy psychiczne wypisane na twarzy. Nie wiem czy wraz z tym problemem ida tez inne psychiczne problemy jak depresja itd czy po zmianie plci jak ręką odjal wszystko jest wtedy tak
@Cztero0404: ja nie dyskryminuje w sposob taki by ich wysmiewac na ulicy ale uwazam w glebi to za chorobe psychiczna no i jest to bez watpienia jakas wada w mozgu.
Nolif mnie w ogole odrzuca i uwazam to za jakis mlodzienczy wybryk i ze #!$%@? mu bo nie czul sie wystraczajaco meski ani nie wygladal jak "chad" i mozliwe ze przezycia rodzinne czy z dziewczyna doprowadzily do jego zniewiescienia.
A zalozenie