Wpis z mikrobloga

Wiem, że już stara sprawa ale właśnie wszedłem na FB i wyskoczył mi artykuł o walce fame MMA tego polskiego kena z laską. Czytam komentarze jak się kukoldy z januszami plują o to że "muj borze, kobietke uderzył, jak mugł damski bokser jeden" Przecież to jest po prostu tragedia jak to głupie społeczeństwo jest zbiałorycerzykowane, że bóldupi nawet z powodu dobrowolnej walki dwóch płci, w której obie strony wiedzą na co się piszą. A co dopiero jak laska się na ciebie rzuci z łapami to nawet nie śmiej się bronić szowinisto, bo zostaniesz jeszcze mocniej z------y przez wściekły tłum białorycerzyków.

#bekazpodludzi #famemma #bialorycerstwo #bekazniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #blackpill #przegryw #pieklomezczyzn
AntyBohater - Wiem, że już stara sprawa ale właśnie wszedłem na FB i wyskoczył mi art...

źródło: comment_1635795581cEJKwJg9X3TisW8qLsHVvo.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AntyBohater: w trakcie walki, miałem przemyślenia po zachowaniu tej kobiety, że ona jest zaskoczona, że dostaję w------l i on ją w ogóle bije. Nie wiem, ale wydaje mi się że ona się na niego obraziła podczas tej walki, bo nagle opuściła ręce i zaczęła iść w stronę siatki nawet nie zwracając że b---y na pysk dostaje XD
  • Odpowiedz
pierwsze nie mam takich pretensji, drugie nie było na co popatrzeć. Jeżeli Ty albo @Thachii odnajdujecie przyjemność w oglądaniu jak jak chłop bije babę to ok, każdy ma jakieś skrzywienie. Po pierwszym poście zdałem sobie sprawę że tu przywołany jest jakiś z-----y tag z biłorycerzykowaniem i taplajcie się w swoim gównie sami ja się do tego nie mieszam.


@OEM_crv: gdzie ja napisałem że było na co popatrzeć? ot rozrywka
  • Odpowiedz