Wpis z mikrobloga

1. Zabierz ludziom ich podstawowe prawa
2. Zaproponuj oddanie im praw pod pewnymi warunkami (zaszczepienie się)
3. Ludzie dzielą się na dwie grupy: posłusznych (zaszczepieni) i nieposłusznych (niezaszczepieni)
4. Wmów posłusznym, że to wszystko wina tych nieposłusznych
5. Społeczeństwo samo zaczyna prześladować ludzi nieposłusznych wobec władzy
6. Większość nieposłusznych w końcu się łamie, ci którzy wciąż nie chcą się słuchać są jedynie zmarginalizowaną mniejszością
7. Łaskawie oddajesz ludziom ich podstawowe prawa, lud jest ci wdzięczny za rozwiązanie problemu który sam stworzyłeś
8. Masz stado posłusznych kundli, które zrobią wszystko co im się każe

#koronawirus #bekazcovidian #teoriespiskowe #konfederacja
T.....e - 1. Zabierz ludziom ich podstawowe prawa 
2. Zaproponuj oddanie im praw pod...

źródło: comment_1635784410qLujFWFGSwJubn7SLqNbDP.jpg

Pobierz
  • 22
@Tallahasee:

XD XD XD

Ziom, jak chcesz prawdziwej wolności do idź do lasu mieszkać. Cywilizacja polega na tym, że pewnych praw się przestrzega. Jak idziesz z psem i chcesz coś zjeść to idziesz do restauracji gdzie jest zakaz wprowadzania psów?

Poza tym bycie antyszczepionkowcem jest moim zdaniem równoważne z wyznawcami teorii o płaskiej Ziemi - ten sam poziom absurdu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możliwe, ale co to ma do tematu?


@Tallahasee: no to, że jesteś szurem i wierzysz w spiskową teorię dziejów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Porównanie na poziomie porównywania noszenia maski na ulicy do noszenia maski przez chirurga nad stołem operacyjnym, ostatnio popularnego wśród covidiotów na wykopie.


Nie, chodziło mi o to, że w wyjątkowych sytuacjach jak pandemia groźnego wirusa, czasami trzeba poświęcić swoje prawa w imię wyższej idei.
@Herflik:

no to, że jesteś szurem i wierzysz w spiskową teorię dziejów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale co mają do tego antyszczepy?

Nie, chodziło mi o to, że w wyjątkowych sytuacjach jak pandemia groźnego wirusa, czasami trzeba poświęcić swoje prawa w imię wyższej idei.


Groźnego wirusa xD Ale nawet jeśli uważasz covida za groźnego wirusa, to możesz się szczepić, nosić maskę, czy siedzieć w piwnicy nawet do
A zakładanie, że oddasz swoje prawa władzy na czas kryzysu, a władza ci je później grzecznie odda to naiwność na poziomie upośledzonego dziecka.


@Tallahasee: gadaj z dupą to cię osra. Jesteś po prostu debilem, takich jak ty, nie brakuje w społeczeństwie, ale nie życzę ci źle. Jak zachorujesz na covid, wtedy dopiero przekonasz się że miałem rację. Póki co jesteś idiotą który nie uznaje pandemii oraz obostrzeń takich jak noszenie maseczki.
@Herflik: Widzę brakło argumentów i zaczęły się wyzwiska. Covidianin wściekły w ch*j agresywny, dobrze że przynajmniej zaszczepiony i w kagańcu xD

Jak zachorujesz na covid, wtedy dopiero przekonasz się że miałem rację.


No tak będzie nie zmyślam, szkoda tylko że już raz przechorowałem tego strasznego wirusa i jakoś nic mi nie było, ale następnym razem na pewno się uda xD
@Herflik:

Cywilizacja polega na tym, że pewnych praw się przestrzega

Cywilizacja polega również na akceptacji potencjalnych ryzyk związanych z życiem w cywilizacji. Np. że na jezdni potrąci Cię autobus, na ulicy spadnie Ci na głowę cegła z zabytkowego budynku, napadnie Cię wariat z maczetą, albo nieroztropny koleś z korpo przyjdzie do pracy chory i zarazi Cię wirusem. Czasem faktycznie groźnym, czasem - oby - tak nieszkodliwym (dla osób spoza grup
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak zachorujesz na covid, wtedy dopiero przekonasz się że miałem rację. Póki co jesteś idiotą który nie uznaje pandemii oraz obostrzeń takich jak noszenie maseczki.

@Herflik:

Po co mam nosić maskę skoro jestem zdrowy, a wirusa się nie boję?
Jak zachorujesz na covid, wtedy dopiero przekonasz się że miałem rację.


@Herflik: byłem chory na covid i szczepiłem się i nadal uważam, że mylisz się w #!$%@?.