Wpis z mikrobloga

k---a ale wy macie n------e w tych baniach xD Jak ktos ci zaproponuje czarna herbate to wtedy tez czujesz sie urazony bo ktos probuje cie programowac?


@OddajButa123: co za über c-----e porównanie xD, jeszcze o przejściu dla pieszych było napisać
  • Odpowiedz
To akurat przykład programowania nowych pokoleń na "White Genocide". Gdy białe kobiety będą mieć w przeważającej części czarne dzieci, to biali ludzie w końcu wymrą.


No ale że lewaki lubia te klimaty, no to gadają że "to normalne".

Nie, lewaku. Nie normalne.


@hamuj_sie_hamuj_sie: @szpongiel: Ja tam uważam że takie obrazki w książkach są jednak bardzo potrzebne bo jak widać powyżej ciągle istnieją ludzie którzy uważają że dziecko białej
  • Odpowiedz
Wszyscy tutaj którzy bronią tego wpisu macie mocno n-------e w głowie. To jest równoznaczne z tym że jak napatrzę się na gejów to zostanę gejem. A jak dzieci w szkole zobaczą czarny płód stwierdzą że mają ochotę na czarną knagę. No ja p------ę.
  • Odpowiedz
@Morf: nie wiem czy ma na celu ale taki będzie długofalowy efekt tego typu propagandy. Skoro zachęca się białe kobiety na każdym kroku do kolorowych facetów. Podczas gdy w tym samym czasie biali są szkalowani jako w najlepszym razie ciamajdy, w gorszym zaś jako winowajcy całego zła na świecie, to jakie tego mają niby być efekty?
Mieszkam w multikulturowym tyglu #zagranico. Nie rusza (mnie) i nikogo nie
szpongiel - @Morf: nie wiem czy ma na celu ale taki będzie długofalowy efekt tego typ...

źródło: comment_16357931527I4R9s2tgkwuyZHPbPYk1c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bluzaHOODIE: Śmieszy mnie jak widzę ciśnięcie po prawakach za takie obrazki a potem na TT trafiam na posty teoretycznie intelektualistów lewicowych mówiących że Friends był seksistowski bo Joey i Ros w badaniu wyszli na bardziej przyjaznych niż Rachel.

Obie strony o----------ą tylko w innych kwestiach.
  • Odpowiedz
@OddajButa123:

k---a ale wy macie n------e w tych baniach xD Jak ktos ci zaproponuje czarna herbate to wtedy tez czujesz sie urazony bo ktos probuje cie programowac?


jak jesteś taki k---a mondry to powiedz dlaczego to zawsze działa w jedną stronę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szpongiel: tylko właściwie jak nieważny jest kolor skóry, to czemu byłoby by źle gdyby był tylko jeden? xd tez nie jest tak, że biali zostaną wymordowani, tylko zajdzie jakiś tam naturalny proces. Do którego nigdy nie dojdzie, ale tylko teoretycznie. Jakby to wpłynęło na ludzi, byłyby prostaty by biała skóra przetrwała? Śmieszne. Mnie jakoś to w ogóle nie boli jeśli przerwamy jako rasa, bo tylko to się właściwie liczy.
  • Odpowiedz
@OddajButa123

k---a ale wy macie n------e w tych baniach xD Jak ktos ci zaproponuje czarna herbate to wtedy tez czujesz sie urazony bo ktos probuje cie programowac?


Piękny efekt programowania :) kilkadziesiąt lat temu nikt by nawet nie zwrócił uwagi na kolor skóry dzieciaka :)
  • Odpowiedz
@chwila: jeśli proces jest naturalny to można się zastanawiać czy jest on pozytywny i mu przeciwdziałać albo nie. Z tym, że proces, w którym czarnych się hehe wybiela, a białych oczernia, nie wydaje się być całkowicie samoistnym, tzn. nie wygląda na naturalny.

Śmieszne. Mnie jakoś to w ogóle nie boli jeśli przerwamy jako rasa, bo tylko to się właściwie liczy.

Rasa czy raczej masz na myśli gatunek ludzki?
  • Odpowiedz