Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananowyKrol: jestem nowy w krypto, chciałbym zacząć w ogóle od walleta itp. na binance muszę im wysyłać skan dowodu żeby wjechać w ogóle z jakimikolwiek kapitałem?
jest jakiś przykład jak zaczynać będąc kompletnym noobem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananowyKrol: dzięki Mirek
weryfikacja niby trwa parę dni, więc podejrzewam że wtedy już się nie będzie opłacało w burgera pchać?
ostatnio kumpel mi opowiadał jak jego znajomy rok temu wsadzil w shibe 1k zł, jak sprawdziłem ile to teraz jest warte to zamierzam wejść w ten interes
@xmoneke: Gdybym wiedział czy to będzie opłacalne to bym kredyt wziąl i się władował. Generalnie jestesmy w początkowej fazie, ale w każdym momencie jakiś nagły dip może coina #!$%@?ć do zera. Jeśli będzie liniowo szedł tak jak do tej pory to z moich 6$ wyciągne jakieś 10k ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananowyKrol: rozumiem rozumiem. a są jakies limity wpłat? np. mógłbyś wsadzić na start 10k?
btw wiecie może czym spowodowany był ten nagły skok (niedawno) tego shibu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananowyKrol: a w ogóle jesteście w stanie mi powiedzieć dlaczego OPŁACA się akurat w tego burgera inwestować? czy to po prostu nowa waluta i wstępnie w każdą się opłaca czy jest coś co ja wyróżnia?