Wpis z mikrobloga

#pomeczowadychamikiego
#legia
#mecz
#ekstraklasa
#pilkanozna

1. Najpierw chciałbym przeprosić za brak dychy po meczu pucharowym. Niestety praca pozwoliła mi tylko na obejrzenie 10 minut tego widowiska, akurat padła wtedy bramka, ale ciężko by mi było cokolwiek oceniać, zwłaszcza, ze Polsat świetnie ustawił kamery pod Słońce, praktycznie nic nie było widać
2. Recenzje pisze tuż po meczu, wiec nie biorę pod uwagę tego co się wydarzyło z kibicami
3. A jak nic się nie wydarzyło to nie wierzcie w to. Akcja jest szykowana i to jest tylko kwestia skali i utrzymania przecieków w szatni
4. Sam mecz niestety w stylu Michniewicza. Rozumiem, ze trener miał mało czasu, ale mam nadzieje, ze rozumie on, iż grając jak poprzednik nie dotrwa do wiosny na tym stanowisku
5. A na pewno nie dotrwa na nim Małecki, który jest szykowany do Warty Poznań zamiast Tworka
6. To zaczynamy Bingo. Babol obrony przy bramce, bramka oczywiście w ostatnich minutach 1 połowy, marnowane setki napastników, aż głupio mi się powtarzać
7. Najgorsze jest to, ze Pogoń zagrała fatalny mecz, to nie tylko było do wygrania, ale tu mieliśmy potencjał na wysokie, przekonywującego zwycięstwo. Niestety, skrajna niedokładność i roztargnienie dało nam odwrotny wynik
8. Aha, nie zapominajmy, ze jednak sędzia znowu nie odgwizdał ręki u przeciwnika Legii. Który już raz coś takiego się dzieje, a jestem przekonany, ze w druga stronę decyzja byłaby odwrotna
9. Tak apatyczny środek nigdy nie da nam bramki. Josue dziś dramatycznie słaby, w dodatku do mało dynamicznej pomocy dochodzi nam Emreli, który zabija tempo prawie każdej akcji. Nie rozumiem co tu się dzieje, ale to już tylko i wyłącznie psychiatra chyba może pomoc
10. To był ostatni trudny mecz w lidze w tym roku, teraz powinnismy zacząć gonić, chociaż kogo ja chce oszukać. Walczymy o bezpieczne utrzymanie i o Puchar Polski. Ostatnio coś takiego miało miejsce 30 lat temu, kiedy to Kowalczyk ratował Legie przed spadkiem(PDW Kowal). Oby w tym sezonie tez się nam to udało, tego sobie i wam życzę
  • 25
  • Odpowiedz
@WHlTE: widzialem wszystkie dzbanie. Taki rakòw mial fure szczescia ze z legia wygral i sama legla pechowo to przegrala. A od debili to swoich kopaczy z leglej wyzywaj. I jest ròznica miedzy najslabiej a fatalnie. Od 0:2 legla przestala grac i pogon spokojnie mogla trojka wygrac. Wtedy tez bys #!$%@? ze byli slabi??? Troche pokory moze by sie przydal wam ten spadek.
  • Odpowiedz