Wpis z mikrobloga

W tej modzie na coachowanie która była kilka lat temu rozwalały mnie typy co wyjeżdżali do bantustanów typu tajlandia, filipiny i wciskali swoim widzom kity o przełamywaniu barier, wychodzeniu ze strefu komfortu, a w rzeczywistości to po prostu lokalne kobiety tam same lecą nawet na i 90 - letnich białasów i życie jest dużo tańsze przez co można żyć w zupełnie innym komforcie niż w PL za te same pieniądze. Potem pokazywali domek z basenem za $300 dolarów na miesiąc i losową tajkę jako symbol statusu i bogactwa i promowali tym szkolenia z jakiegoś rozwoju osobistego. XDDDDDDDDDD

#przegryw #blackpill #sebcel #wychodzimyzprzegrywu #redpill
c.....w - W tej modzie na coachowanie która była kilka lat temu rozwalały mnie typy c...

źródło: comment_1635680322moL8z0HTiJbyb3NnyREjqL.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chlopak_z_blokow: mieszkam tu 3 lata, żyje się lekko i przyjemnie. Lubię taki klimat i dżunglę.

Nie można tu posiadać ziemi, więc planuje się osiedlić w Ameryce Południowej
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: nie to żeby coś, ale w sumie wyjechanie do innego kraju, na innym kontynencie gdzie jesteś "lepiej" postrzegany jako partia żeby wyjść z przegrywu i żyć sobie lepiej to IMO jednak jakieś osiągnięcie zamiast siedzenie i babranie się w Polsce odwalając w kółko to samo bez rezultatów. Jeśli nie jest to w jaki kolwiek sposób przełamywanie jakiś barier, to nie wiem co jest.
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow Domek z basenem na Phuket za 300$? Chyba jakis barak( ͡º ͜ʖ͡º) Villa Krola kilkanasvie k pln gdyby chcial wynajmowac:)
Phuket jak chcesz utrzymac standard zycia z Polski to wydasz bardzo podobnie. Ale im wyzszy standard tym ceny rosna.
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Nadal istnieją takie pajace, zobacz sobie np. "Modern Life Dating" - koleś żyje w Japonii i poucza mężczyzn na zachodzie jak zagadywać i nawiązywać relacje z kobietami xDDD Wieczna beka z takich typów, gdzie dla nich wystarczyło, że jest średnim białasem w azjatyckim kraju. Ale o tym nie powie, tylko kosi kasę na frajerach.
  • Odpowiedz
@MatPL1122: Racja, ale ci coachowie tego sami nie przyznają. Oni pokazują, że ich idiotyczne metody działają w państwach, gdzie za samo bycie białym laski się do ciebie lepią, a sprzedają bajkę, że te metody są ogólne i zadziałają również na zachodzie. 90% sukcesu u kobiety to twój wygląd a nie jakieś bzdetne teksty/techniki na podryw
  • Odpowiedz
@vegetator21: najłatwiejsza metoda to zostanie tam nauczycielem języka angielskiego ponoć z buta każdego przyjmują jak jest obcokrajowcem nawet był jeden mireczek który był takim nauczycielem angielskiego w Viet Namie i to opisywał na wykopie, ale zapomniałem nicku


@chlopak_z_blokow: w Tajlandii?
  • Odpowiedz