Wpis z mikrobloga

@binocular1: Jeśli chodzi o emocje to z całą pewnością mogę polecić wszystkie serię motocyklowych mistrzostw świata, każda z serii od Moto3, przez Moto2 i na końcu MotoGP. Z wyścigami motocykli jest tak, że jak ktoś samemu motocyklem nie jeździ, to ciężko mu się zainteresować tematem, a przynajmniej tak było ze mną, ale mimo wszystko polecam spróbować. Jak zdałem prawko na motur to przemogłem się i obejrzałem pierwszy wyścig w MotoGP,
  • Odpowiedz
@binocular1: Najbardziej mogę polecić Indycar - bolidy som ruwne #pdk więc nie da się przewidzieć kto wygra jaki wyścig, jeżdżą tam byli kierowcy F1 (np. Bourdais albo Grosjean, a teraz bolid testował jeszcze Hulkenberg) a w ostatnim wyścigu tego sezonu 3 kierowców nadal walczyło o tytuł. Poza tym ścigają się po różnych rodzajach torów - na owalach, które mogą wydawać się nudne ale dostarczają dużo rozrywki, po torach
  • Odpowiedz
@binocular1: Mi spodobał się w Indycar też styl jazdy - te bolidy nie mają wspomagania kierownicy i mają o wiele mniej docisku niż F1, więc oglądając onboardy ma się wrażenie jakby kierowca walczył z samochodem w każdym zakręcie, niemal co chwilę jest kontra. Wygląda to trochę jak jazda FW42 Kubicy
  • Odpowiedz
@Morenk4: Z tych co wymieniles najbardziej chyba podszedlby mi indycar. Trzeba pewnie szukajac jakis strimow na necie? Dzieki za informacje.

A probowaliscie ogladac formule e? Fajnie, ze sa tam zaangazowani producenci samochodowi, ale wciaz nie moge sie przelemac i kiedys po prostu wlaczyc jakis wyscig.
  • Odpowiedz
@binocular1: Indycar jest dostępny z polskim komentarzem na Eurosporcie lub na Twitchu z amerykańskim komentarzem (jeśli się dobrze poszuka hehe)

Co do Formuły E, to mi osobiście nie podeszła - ścigają się po torach poukładanych na lotnisku albo w centrum miasta, mają na nich jakieś strefy które dają im dodatkową moc jak po niej przejadą, co niby ma ułatwiać atak (niczym w jakimś Mario Kart), poza tym mam wrażenie że
  • Odpowiedz
@binocular1 @Morenk4: Eurosport chyba stracił prawa do Indycar, bo Viaplay kupiła prawa do 2024. Chyba, że będą pokazywać tu i tu.

Formula E potrafi być uber p------a. Czasem kilka godzin po wyścigu sędziowie w---------ą karę kierowcy za coś tam i wyniki potrafią wyglądać zupełnie inaczej niż w momencie przekroczenia linii mety. Wyścigi trwają 45 minut+1 okrążenie. Jak się nie ma nic do roboty to warto czasem zerknąć. Niektóre wyścigi
MasterGrubaster - @binocular1 @Morenk4: Eurosport chyba stracił prawa do Indycar, bo ...
  • Odpowiedz