Wpis z mikrobloga

Bawi mnie to ciągłe narzekanie i wyśmiewanie Janka, #!$%@?ł to #!$%@?ł i w sumie co z tego? Chłop osiągnął wszystko co mógł, przyszedł z małej federacji (Sugerowanie że ktoś w UFC wie że KSW wogóle istnieje) prawie wyleciał, ciężką pracą doszedł jednak do walki o pas i go zdobył a następnie zawalczył z żywą legendą Adesanya który z aktualnych zawodników ma największe osiągnięcia w UFC i z nim wygrał. To że #!$%@?ł? Taki sport no cóż zdarza się

#ufc #mma #ksw
comamtuwpisac - Bawi mnie to ciągłe narzekanie i wyśmiewanie Janka, #!$%@?ł to #!$%@?...

źródło: comment_1635666613p0bb5IebcAILSaVfuNhrBT.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

(Sugerowanie że ktoś w UFC wie że KSW wogóle istnieje)


@comamtuwpisac: Nie tylko wiedzą ale i bardzo dobrze orientują się w zawodnikach. Dziennikarze kiedyś na konferencji sami pytali Janka o Narkuna a co dopiero ludzie którzy zajmują się sciąganiem zawodników do UFC.
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: Przecież na tym portalu siedzą w większości zakomoleksione łby co dostawali/dostają po mordzie w szkole i mają przez to skrzywiona psychikę. Tylko czekają aż komuś będzie gorzej, powinien mu się noga, żeby poczuć się chociaż na tą sekundę lepiej niż inni. Mi się wczoraj zrobiło smutno jak przegrał, tak po ludzku, ciężko mu się będzie odbudować moim zdaniem drugi raz i do niego samego chyba też to dotarło jak
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: Nie chodzi o krytykę. Jak widziałem wpis jakiegoś wykopka, że teraz tylko walkę z Don kasjo w fame i koniec kariery to przecież jest to nie smaczny żart. Wrzucanie jakiś #!$%@? memow.. Dramat. Gość stworzył swoją historię, dał nam dużo emocji, dał się pocieszyć chwilą, dostał wczoraj w #!$%@?, ale to nie oznacza, żeby go wysmiewac. Dochapal się z tego marnwgo KSW do mistrza ufc, należy mu się szacunek!
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: bez przesady branża MMA wie o istnieniu KSW. Khamzat kiedy mówił o przeciwniku Gurama - Gamrocie podkreślał że to mistrz KSW ale Gruzin i tak wygra. A przy wejściu do klatki w opisie zawodnika są jego sukcesy i u Polaków była wzmianka o KSW.
  • Odpowiedz
@majkkali: To słabo śledzisz ufc, jeśli uznajesz Glovera za starego dziada. Każdy kto choć trochę się kierował rozsądkiem to wiedział, że Glover to największe zagrożenie w tej wadze dla Janka, no i Rakić
Glover przeżywa drugą młodość, dominuje, ma zbyt ciężki styl walki, bo jest potwornie silny, dobra stójka, top1 grappling, top1 szczęka i top1 kondycja, co ostatnie jest paradoksem patrząc na jego wiek. Chłop może spokojnie 25 minut walczyć,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@comamtuwpisac: Janek niepotrzebnie próbował wciągnąć Glovera do parteru. Widać było w drugiej rundzie że stójkę Janek miał dużo lepszą. Gdyby nie przekombinowal to może byłoby TKO w trzeciej. Nie ma co gdybać, pewnie będzie rewanż za pół roku.
  • Odpowiedz
@Twajdy:
1.Janek był mocno bezradny w tym ostatnim obaleniu nie wiedział co zrobić
2."Widać było w drugiej rundzie że stójkę Janek miał dużo lepszą" - No właśnie problem że nie miał, prawie padł po ciosie
3.Wydaje mi się że znacząco za mało tlenu miał
4.Nie ma szans jakichkolwiek na rewanż.
  • Odpowiedz