Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@R187: klasycznie, stara lewica, co się opiera o znane i niezmienne od lat wartości okazuje sie dla potężnych razemguw i innych wymysłów zbyt zacofana, bo nie robi problemu z zamkami z dupy, nie wciska ludziom kitu, że socjalizm zadziała i podatki 80% to sposób na sukces. A młodzi dostają wylewu dodupnego krwi i jest ayeyeyeyeeyye zdrada IDEAUF.

Beka z marksistów, bo to dzbany pierwszego sortu.
@R187: Nie pałam miłością do was prawaków ale razemkowa część lewicy to taka sama banda kretynów jak konfederacja i ich wyborcy


@KoltajlPszeniczny: To to. Oni "wyzwali" mnie na Reddicie od libka bo w ogóle miałem wątpliwości, że zakaz dziedziczenia spadków to dobry pomysł. Generalnie jak nie jesteś za minimum 90% podatków i uspołecznieniem środków produkcji to już jestes libkiem. Więc wiele nie trzeba.
Tak wykopki sie zgodza.

Czemu? Bo osoby transplciowe widzialy na filmach z zoltymi napisami lub na demotach xD.


@Gregory960: Co nie znaczy, że musimy degenerować język polski, bo jakiś ideolog sobie tak wymyślił. Już dawno posłowie i wyborcy Lewicy prosili, żeby odwołać Żukowską ze stanowiska rzecznika partii, bo to rzutuje na wszystkie osoby o lewicowych poglądach.
@R187: a spoko nawet sie nie wglebilem bo nie wazne co jest o osobach trans na wykopie to jak tlumaczenie jaskiniowcowi co to jest maszyna parowa wiec z gory zalozylem. Ale tutaj nie wiem imo #!$%@? czy osoby poselskie czy posłowie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R187: i wtedy co, pis się już oficjalnie dogada z ko o głosowanie na stykowe podateczki i inne ciemiężenie Polaka? W TVP chyba korki wystrzelą w mózgach od takiego ruchu xdxdxddd