Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych co stoją po prawej stronie barykady i wspierają czym się da PiS...
Powiedzcie mi jak się czujecie z faktem, że Polski ład został wczoraj przegłosowany, a wejdzie w życie od 1 stycznia tego roku (nad samym tym ładem nie chce się zagłębiać, więc proszę bez dyskusji i tym projekcie), a przedsiębiorcą daliście tylko 2 miesiące na przygotowanie się do zmian? XDDD
Tak trudno było Kaczafiemu spojrzeć sobie w twarz i przesunąć wejście w życie tego projektu do 2023 r. z wieloma poprawkami (umówmy się to nie jest dopracowany projekt i nie dilujcie z tym), bo pewnie elektorat by nie odczuł zmian i nie zagłosował by na PiS...
#4konserwy #neuropa #bekazpisu #ekonomia #podatki #biznes
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@GrochenMochen: same zmiany w podatkach 700 stron

Prosto napisaną książkę mającą 700 stron czyta się paręnaście godzin i to na raty, a w tej ustawie jakieś #!$%@? punkciki odsyłacze i skomplikowany do boli prawniczy żargon

Oczywiście nikt z pisiorów tego nie przeczytał przez głosowaniem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GrochenMochen: ja bym zawęził to pytanie i to bez niepotrzebnego określania kogoś prawica.
Jak przedsiębiorca może popierać PiS, gdzie część ich programu można streścić jako #!$%@?ć prywaciarza, złodzieja i cwaniaka.
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny: @dubstract: @GrochenMochen @nightrain: ja naprawdę nie rozumiem jak można tego nie rozumieć. PiS jest prawica pod względem światopoglądów ale jest lewicowy pod względem gospodarczym. Gdyby PiS miał być naprawdę prawicowy to byłby jak Republikanie w USA. I ja nawet nie jestem prawakiem ani lewakiem, ale jak widzę ze ktoś na czarne mówi biale no to sorry, ale taka retoryka niczym się nie różni od tej pisowskiej
  • Odpowiedz
a na aktywa zarobiłeś szczając sobie na buty?


@audrzej: odziedziczyłem, a co? Znalazłem idąc na spacer? Kochanka obdarowała? PiS zrobił przelew? Możliwości jest dużo więcej, niż praca...
  • Odpowiedz
@GrochenMochen a jak już chcesz cisnąć prawa stronę barykady to zobacz historie głosowań w parlamencie. Zauważysz ze jeśli chodzi o sprawy gospodarcze, to lewica praktycznie zawsze głosowała tak jak PiS i to pasuje do tego co napisałem wyzej
  • Odpowiedz