Wpis z mikrobloga

Hi, #zbrodniczyinstynkt here ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawiązując do tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/60984957/siema-mirko-tldr-pokaz-spoiler-od-zawsze-mocno-int/

W końcu udało się skończyć drugi film. Dzisiaj król inceli #elliotrodger i ciężko o jego przesłuchanie, więc bardziej w roli podcastu z dodatkiem jego filmów z napisami.

https://www.youtube.com/watch?v=rrw8ltHDgeM

Jeśli taki sposób narracji bardziej się spodoba, to pewnie pójdę w tym kierunku, choć nie spodziewałem się, że taka ilość tekstu z Worda nagrana wyniesie zaledwie 12 minut audio. Podziwiam podcasterów robiących ponad godzinne wywody, mimo że wielu z nich leję tak wodę, że ciężko tego słuchać.

To teraz najważniejsze, z okazji drugiej premiery znów cyknę małe #rozdajo. Ostatnio parę osób zarzuciło mi promocję książki xD więc tym razem zrobię reklamę #pysznepl i we wtorek o godzinie 20 wylosuję osobę, która dostanie voucher na 25zł.

Wołam pare osób z ostatniego wpisu, mam nadzieję, że dacie znać co sądzicie o takiej formie wpisu:

  • 14
@RakeAddicted: Tamto poprzednie przesłuchanie było ciekawe, jednak na tyle długie, że chyba ze statystyk na YT uda się wyciągnąć, że pewnie większość wyłączała tamten film najwyżej w 1/3 IMHO. Po dłuższym czasie już nie czytałem, tylko przyłożyłem telefon do ucha, potem przeskoczyłem do końca celem podsumowania.
Te uwagi były niezwykle ciekawe, i szkoda, że nie podano timestampów żeby można było do tych voiceoverów przeskakiwać.
Film nr 2 można spokojnie obejrzeć od
@deton24: Wow, dziękuję mireczku! Więcej wiedzy z Twojego jednego posta można wyciągnąć niż 10 filmów z YT w tematyce. Na pewno następnym razem postaram się zastosować do rad i zobaczymy jaki efekt uda mi się osiągnąć (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RakeAddicted: obejrzalem. Ogolnie fajnie sie sluchało. Dwie uwagi od laika: obrazki w tle narracji moglyby byc bardziej dopasowane do tego o czym mowisz. Zakonczenie filmu bylo bardzo niespodziewane, uciecie zdania i już. Jakies podsumowanie, ostatnie zdanie twórcy, albo cokolwiek, aby tak nie ucinać.
@I_Will_Never_Forget: Dzięki za feedback. Co do klipów to ciężki temat, bo biorę z pexela i ilość jest ograniczona, poza tym, musiałbym je co chwilę ciąć i pewnie też by to wyglądało koszmarnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i kwestia tej końcówki, zastanawiałem się właśnie jaki będzie odbiór bez żebrosubów tylko cut na koniec i już więcej tak nie zrobię. Tak jak mówisz, jednak lepiej wrzucić jakieś podsumowanie