Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mną kompot! Nadal nie mogę w to uwierzyć. Wczoraj odebrałem klucze do swojego nowego mieszkania. I to wszystko w wieku 21 lat. () Kosztowało mnie to parę wyrzeczeń, musiałem sprzedać część działki odziedziczonej po ojcu, ale jestem dumny, że doszedłem do tego bez niczyjej pomocy i bez pętli kredytowej na szyi. Teraz tylko urządzić i nigdy więcej wynajmu.

#wygryw #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci
Pobierz lysyzlombardu - Mirki, pijcie ze mną kompot! Nadal nie mogę w to uwierzyć. Wczoraj od...
źródło: comment_1635586706OLyjK7CHU4L5eOHkseT39H.jpg
  • 48
@lysyzlombardu: Bardzo się cieszę twoim szczęściem :3
Nie rozumiem jak niektóre wykopki mogą siedzieć z rodzicami! Ja też do wszystkiego doszedłem sam. Jako jedynak, który ma małą rodzinę, odziedziczyłem SAMODZIELNIE dwie działki i jedno mieszkanie. Wystarczyło je sprzedać i spore mieszkanie w mieście wojewódzkim można kupić bez problemu!

Wystarczy tylko wcześniej wstawać nieroby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lysyzlombardu: Gratki. Mądrzy starzy to ważna sprawa w rodzinie. Teraz na wypoku każdy prol wyszczekany, a jak przychodzi do mieszkania, to się okazuje, że jednak życia nie oszuka i pochodzi z prolskiej rodziny, która mu zostawi wiadro gwoździ...