Wpis z mikrobloga

I dlatego powinna być skrobanka na zyczenie? xD


@Blaskun: Ale fikołka właśnie wywinąłeś. Nikt tu nie pisze o skrobance na życzenie.
Piszemy tu o konsekwencjach wyroku TK z zeszłego roku, na skutek którego lekarze czekali na śmierć płodu (co było pewne bo bezwodzie), zamiast ratować życie kobiety.
  • Odpowiedz
lekarze czekali na śmierć płodu (co było pewne bo bezwodzie), zamiast ratować życie kobiety.


@mayek: Ja nikogo nie obiwniam, ale trzeba mieć nerwy ze stali żeby tak sobie patrzeć jak kobieta umiera, mimo że wyrok TK da się obejść i żaden sąd by im nic nie zrobił. Żeby się k---a tak bali odpowiedzialności przy błędach medycznych jak sie boją gdy kosztem jest tylko cudze życie.
  • Odpowiedz
I dlaczego ja mam w to uwierzyć?


@AleDlaczegoTak: Bo pani która to pisze, może stracić licencje do wykonywania zawodu za takie kłamstwa, ja wiem że u was w PiSie to wszyscy mają ledwo skończoną podstawówkę, ale są pewne zawody w których trzeba trzymać fason bo są regulowane.

I dlatego powinna być skrobanka na zyczenie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aanka0308:No cóż nie dziwi. Zabiją wiele osób a ostatecznym wynikiem będzie jeszcze aborcja na życzenie mimo że mieliśmy dobry układ pozwalający na aborcję gdy trzeba jednocześnie nie robiąc z niej metody antykoncepcji.
  • Odpowiedz