Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@milymirek: jeszcze taka myśl mnie teraz naszła, że to świetna metafora stanu kościoła katolickiego w Polsce - zesrał się na rzadko i szuka winnego

@wonsz337: nie, to któryś lewus stał koło tego pomnika, wygłosił swoje teorie i takie coś mu wyleciało z gęby.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dqdq1: Bo jako byt który miałby się ukazać ludziom wybrałby prędzej łzy a nie gówno, to chyba logiczne, ja jakbym miał swój pomnik to wolałbym żeby zaplakał a nie się zesrał lol
@ssehflodur: Ty nie jesteś matką boską- masz jakieś upoważnienie żeby wypowiadać się w jej imieniu? Niezbadane są ścieżki Pana.

W katolicyzmie ekskrementy są relikwiami na równi ze łzami.
Głównie zastanawia mnie co kieruje taką osobą i co myśli w momencie popełniania czynu.


@LubieGroszek: a mnie zastanawia, skąd pobrano materiał do obrzutu. Siedzi sobie na kiblu i wpada na pomysł "ty, może zesram się do wiadra i obrzucę nim figurkę?"( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mikka:

Typie, innych nazywasz zwierzętami a sam się tak zachowujesz w komentarzach xD.


Oczywiście że tak. Biorę po prostu przykład z tolerancyjnych lewusów.

Już kiedyś z tobą dyskutowałem gdzie sugerowałeś że czarni w USA są uprzywilejowaną grupą


Tak, w tej chwili są MEGA uprzywilejowaną grupą.
smarowanie czegoś lub rzucanie w coś gównem zawsze wzbudza lekko moje zaciekawienie. Głównie zastanawia mnie co kieruje taką osobą i co myśli w momencie popełniania czynu.


@LubieGroszek: Widzę, że fekalia na lewicy budzą entuzjazm i wesołość. Jak w zegareczku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)